Золота половина: 46% британської молоді не визначає себе гетеросексуальною

Искусство
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нещодавно Крістен Стюарт розповідала про свої сексуальні вподобання, відзначивши, що не може визначитися у своєму виборі, але їй подобається бути такою — гнучкою в думках, поведінці, настрої. Тим часом Майлі Сайрус озвучила в соціальних мережах, що хоче одружитись на своїй дівчині — Стеллі Максвел. Про те, як часто роблять камінг-аути чоловіки, навіть сенсу писати немає.

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01180436_6968

Нещодавно Крістен Стюарт розповідала про свої сексуальні вподобання, відзначивши, що не може визначитися у своєму виборі, але їй подобається бути такою — гнучкою в думках, поведінці, настрої. Тим часом Майлі Сайрус озвучила в соціальних мережах, що хоче одружитись на своїй дівчині — Стеллі Максвел. Про те, як часто роблять камінг-аути чоловіки, навіть сенсу писати немає. Але схоже, що вони всі входять в ті 46 відстоків, про які кажуть науковці.

1134049

Нове дослідження показало, що молоді Великобританії, віком від 18 до 24 років, непросто визначитись, коли справа доходить до сексуальності. Половина з них не визнає себе гетеросексуалами. YouGov попросив 1632 людини поставити себе на шкалі сексуальності Кінсі від 0 (виключно гетеросексуал) до 6 (виключно гомосексуал). Серед загальної чисельності населення, 72 відсотків саме дорослих, вважають себе виключно гетеросексуальними, 4 відсотка вважає себе виключно гомосексуальними, а 19 відсотків поставили себе десь посередині.

Але, коли справа дійшла до 18-24-річних, все перестало бути чорним і білим. Тільки 46 відсотків з них вважають себе виключно гетеросексуалами. Це не тому, що всі інші молоді люди визначили себе гомосексулами, таких все ще тільки 6 відсотків. Просто всі інші поставили себе в шкалі Кінсі посередині.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).