Джонні Депп, Едді Мерфі та Вірджинія Медсен в альтернативному кастинг-листі фільму «Кримінальне чтиво»

Искусство
15.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тарантіномани, радійте! Сьогодні для вас особливий день, адже сталося те, на що кожен з нас давно чекав: в мережу злили оригінальний кастинг-лист Тарантіно для фільму «Кримінальне чтиво». Чи уявляли ви коли-небудь на місці Уми Турман, наприклад, Вірджинію Медсен або Патрісію Аркетт? От і ми ні, але при цьому, якщо вірити знайденим документам, Тарантіно не планував запрошувати

ПОДЕЛИТЬСЯ

shotimg27055_3

Тарантіномани, радійте! Сьогодні для вас особливий день, адже сталося те, на що кожен з нас давно чекав: в мережу злили оригінальний кастинг-лист Тарантіно для фільму «Кримінальне чтиво». Чи уявляли ви коли-небудь на місці Уми Турман, наприклад, Вірджинію Медсен або Патрісію Аркетт? От і ми ні, але при цьому, якщо вірити знайденим документам, Тарантіно не планував запрошувати Уму навіть на роль дружини наркоторговця Мії Уоллес. А ось у творчому потенціалі божевільної парочки Тіма Рота і Аманди Пламмер в ролі «Гарбузика» і «Солодкого зайчика» режисер був абсолютно впевнений, і виявився правий. Більше того, роль Іоланди та сцена з пограбуванням  писалася спеціально для Аманди, а в разі відмови її замінила б Лілі Тейлор.

35g6rF4

Що стосується чоловічих партій, то в ролі Бутча Кулліджа, якого в кінцевому результаті зіграв Брюс Вілліс, ми могли побачити Мета Діллона і Джонні Деппа, а в ролі Вінсента Веги — Майкла Медсена. Погодьтеся, наскільки незвично зараз уявляти коміка Едді Мерфі  в ролі Джулса Уіннфілд замість Семюеля Джексона, який зробив цей образ культовим?

Нагадаємо, що раніше британський таблоїд The ​​Sun писав про те, що Квентін Тарантіно пропонував ролі Ленса і Джоді Курту Кобейну, засновнику і солісту групи Nirvana, та його дружині Кортні Лав, але музикант відмовився.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).