Кращі з кращих: п’ять оскарівських короткометражок 2015 року в українському прокаті

Искусство
12.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

В український прокат виходять п’ять найкращих короткометражних фільмів 2015 року за версією Американської кіноакадемії. Кожен фільм, що увійшов до підбірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селекції: від локального жюрі у кожній країні світу до схвалення 5200 кіноакадеміками, що підтверджує художню цінність фільмів-номінантів. L’Officiel Online знайомить з фільмами ближче. «Телефонний дзвінок» «Телефонний дзвінок» – це один діалог,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Oscar_Shorts_2015_poster

В український прокат виходять п’ять найкращих короткометражних фільмів 2015 року за версією Американської кіноакадемії. Кожен фільм, що увійшов до підбірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селекції: від локального жюрі у кожній країні світу до схвалення 5200 кіноакадеміками, що підтверджує художню цінність фільмів-номінантів. L’Officiel Online знайомить з фільмами ближче.

«Телефонний дзвінок»

shortliveactionwin_15

«Телефонний дзвінок» – це один діалог, який за двадцять хвилин зробить двох незнайомців найкращими друзями. Сіра мишка зі служби психологічної допомоги відповість на дзвінок літнього вдівця, а все інше зробить магія кіно. У головній ролі – володарка премії «Золотий глобус» Саллі Гокінс, її невидимий співрозмовник – оскароносний британський актор Джим Бродбент. Саме «Телефонний дзвінок» став найкращим короткометражним фільмом 2015 за версією американських кіноакадеміків.

 

«Айя»

AYA_Frame_1

Найдовша з коротких історій – стрічка «Айя».  Вона представляє Ізраїль. Історія про зустріч двох самотніх в аеропорту Єрусалима. Він – член журі музичного конкурсу. Вона – незнайомка на ім’я Айя. Він плутає її зі своїм водієм, а вона не поспішає зізнаватися. Тепер вони разом їдуть дорогою у вічне місто.

 

«Бугалу і Грем»

a97bef49cc30f9c316d9b1c1dabf94e9

Британська соціальна стрічка «Бугалу і Грем» на прикладі двох курчат познайомить глядача з трагічними подіями в Північній Ірландії 70-х.

 

«Парване»

_63832815821041858

Проблемам мігрантів присвячена короткометражка «Парване». Історія афганської дівчини, що живе у Швейцарії – це діалог культур і гімн до всеосяжної доброти.

 

«Олійна лампа»

huwei3-tt-width-604-height-350-bgcolor-FFFFFF

«Олійна лампа» режисера Вей Фу – експеримент фотографа. На тлі різних просторів виникають портрети вихідців з Тибету.

 

Колекція найкращих короткометражних стрічок року, Oscar Shorts 2015, виходить в український прокат вже в цей четвер, 14 травня. Фільми будуть показані мовою оригіналу з українськими субтитрами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).