«Молодість» представляє позаконкурсну програму «Скандинавська панорама»

Искусство
19.10.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Скандинавська панорама» – одна з позаконкурсних програм 46-го КМКФ «Молодість». Це регіональна програма, що демонструє українському глядачеві найцікавіший сучасний європейський кінематограф із Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Непересічна якість, наповнення, кількість та жанрове розмаїття фільмів визначають принципову роль скандинавського регіону як кінообличчя сучасної Європи. «Найщасливіший день в житті Оллі Мекі» Фінляндія/Швеція/Німеччина, 2016, 90’ Режисер: Юхо Куосманен Сценарій: Мікко Мюллюлахті, Юхо Куосманен У

ПОДЕЛИТЬСЯ

scandinavianpremiers

«Скандинавська панорама» – одна з позаконкурсних програм 46-го КМКФ «Молодість». Це регіональна програма, що демонструє українському глядачеві найцікавіший сучасний європейський кінематограф із Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Непересічна якість, наповнення, кількість та жанрове розмаїття фільмів визначають принципову роль скандинавського регіону як кінообличчя сучасної Європи.

«Найщасливіший день в житті Оллі Мекі»

picture71

Фінляндія/Швеція/Німеччина, 2016, 90’

Режисер: Юхо Куосманен

Сценарій: Мікко Мюллюлахті, Юхо Куосманен

У ролях: Яркко Лахті, Оона Аірола, Ееро Мілоноф

Літо 1962 року. Оллі Мекі змагається за титул чемпіона світу в напівлегкій вазі. Все, що спіткало його на шляху від фінського села до сяючого Гельсінкі, готувало його до омріяного всесвітнього визнання. Все, що Оллі повинен зробити, – це втратити вагу і сконцентруватися на своїй меті. Але трапилася невеличка халепа – він закохався в Райю.

 

Дата та місце прем’єрного показу: 24 жовтня, кінотеатр «Жовтень», 21:10, зал «Гегемон»

Спеціальний гість: Мікко Мюллюлахті

«Серйозна гра»

picture1

Швеція, 2016, 115’

Режисерка: Пернілла Ауґуст

Сценарій: Лоне Шерфіґ, Г’ялмар Содерберґ

У ролях: Сверрір Ґундарсон, Карін Франц Корлоф, Майкл Найквіст, Міккель Боу Фольсґаард

«Серйозна гра» розповідає історію молодої, до нестями закоханої пари – журналіста Арвіда Шернблума та Лідії Стілле. І він, і вона мріють про чисте, всеосяжне, незаплямоване кохання. Однак ця мрія вимагає жертв, про які вони навіть не думали. Це – оповідь про пристрасне кохання, про тягар вибору, який стоїть перед нами, і про відсутність цього вибору; про рішення, які ми приймаємо, та їхні наслідки.

Дата та місце прем’єрного показу: 25 жовтня, кінотеатр «Жовтень», 21:00, зал «Гегемон»

«Ходи зі мною»

pictu1re1

Данія, 2016, 105’

Режисерка: Ліса Олін

Сценарій: Каріна Дам

У ролях: Міккель Боу Фольсґаард, Ссесілі Лассен

Під час служби у Гільменді в Афганістані 25-річний Томас отримав важке поранення. У реабілітаційному центрі він зустрічає Софі, успішну балерину з Датського королівського балету, яка допомагає родичеві відновити сили після довгої хвороби. Томас мріє про те, щоб повернутися на поле бою, і його дратує те, що він не одужує так швидко, як йому хотілося б. Коли Софі пропонує йому більш інтенсивний план реабілітації, він погоджується. Попри те, що цих двох людей мало що пов’язує, між ними виникають почуття.

Дата та місце прем’єрного показу: 26 жовтня, кінотеатр «Жовтень», 21:10, зал «Гегемон»

«Вся краса» 

p1icture1

Норвегія, 2016, 90’

Режисерка: Аасне Ваа Ґрейброкк

Сценарій: Гільде Сусан Єґтнес, Аасне Ваа Ґрейброкк

У ролях: Енн Елеонора Йорґенстен, Маґнус Креппер

Через десять років після болісного розставання Сара приїздить відвідати Девіда на його дачі. Він просить її допомогти з написанням своєї п’єси, але, коли Сара дізнається, що п’єса – про їхні відносини, вона просить його покинути цю ідею. Десятиріччями їх пов’язували самі парадокси. Обидва мріяли про кохання, незважаючи на всі свої недоліки, сумнівну мораль та брак витримки. Їх тягне один до одного, наче магнітом, але коли вони разом, то доводять один одного до сказу. Та навіть після стількох років сварок та образ вони розуміють, що справжніми стовпами їхніх відносин є гумор, повага і любов.

Дата та місце прем’єрного показу: 27 жовтня, кінотеатр «Жовтень», 21:40, зал «Гегемон»

Спеціальний гість: Гільде Сусан Єґтнес

Проект «Разом» 

picture41

Ісландія/Франція, 2016, 83’

Режисерка: Сольвейґ Анспач

Сценарій: Сольвейґ Анспач, Жан-Лук Ґаже

У ролях: Самір Ґесмі, Флоранс Луаре Келле

Самір, довгов’язий сорокарічний кранівник з Монтрея, передмістя Парижа, без тями закохується в Аґату. Він дізнається, що вона – інструкторка з плавання у місцевому басейні, і, не маючи кращого плану, він вирішує піти до неї на заняття… хоча він вже й так вправний плавець. Однак брехати йому доводиться лише 3 заняття – Аґата ненавидить брехунів, і правда випливає на поверхню. Аґата розлючена. Кінець? Аж ніяк! Аґата летить у відрядження до Ісландії, і тепер Самір аж за океан від неї. Але океан – не перешкода для його почуттів та його впертості…

Дата та місце прем’єрного показу: 28 жовтня, кінотеатр «Жовтень», 21:30, зал «Кіноман»

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).