Новий супергерой: Бенедикт Камбербетч у ролі доктора Стренджа

Искусство
29.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий номер журналу Entertainment Weekly вийшов з обкладинкою, на якій Бенедикт Камбербетч з’являється в образі супергероя доктора Стренджа, одного з найвідоміших персонажів коміксів студії Marvel. Нейрохірург Стефан Стрендж, потрапивши у автокатастрофу, втрачає вагітну дружину та отримує важку травму, що позбавила його руки чутливості. Після  цього він стає магом і борцем зі злочинністю, навчившись окультизму і навичкам

ПОДЕЛИТЬСЯ

600x800x1stlook-dr-strange_2.jpg.pagespeed.ic.ptk8qQIS8u

Новий номер журналу Entertainment Weekly вийшов з обкладинкою, на якій Бенедикт Камбербетч з’являється в образі супергероя доктора Стренджа, одного з найвідоміших персонажів коміксів студії Marvel. Нейрохірург Стефан Стрендж, потрапивши у автокатастрофу, втрачає вагітну дружину та отримує важку травму, що позбавила його руки чутливості. Після  цього він стає магом і борцем зі злочинністю, навчившись окультизму і навичкам рукопашного бою у тибетських ченців.

640x758x1stlook-dr-strange_1.jpg.pagespeed.ic.pr4JLAIJSf

Образ Бенедикта Камбербетча стане точною реплікою костюма доктора Стренджа з коміксів — чарівний червоний плащ з високим коміром і синій комбінезон. У фільмі разом з Бенедиктом з’являться Рейчел МакАдамс, Тільда Свінтон і Мадс Міккельсен. Картину планують випустити на екрани в листопаді 2016 року.

Mystical-Strange-005-EW

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).