«Огидна наречена»: третій трейлер спецвипуску «Шерлока»

Искусство
15.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У мережі з’явився третій трейлер різдвяного спецвипуску серіалу «Шерлок» з Бенедиктом Камбербетчем і Мартіном Фріманом у головних ролях. Спеціальний епізод ми зможемо побачити вже менше ніж за місяць: прем’єра вікторіанської серії у Великобританії і США відбудеться на телеканалі ВВС 1 січня. У новому трейлері ми бачимо головну злодійку цієї історії — пані Ріколетті, яка покінчила життя самогубством за кілька

ПОДЕЛИТЬСЯ

Безымянный

У мережі з’явився третій трейлер різдвяного спецвипуску серіалу «Шерлок» з Бенедиктом Камбербетчем і Мартіном Фріманом у головних ролях. Спеціальний епізод ми зможемо побачити вже менше ніж за місяць: прем’єра вікторіанської серії у Великобританії і США відбудеться на телеканалі ВВС 1 січня. У новому трейлері ми бачимо головну злодійку цієї історії — пані Ріколетті, яка покінчила життя самогубством за кілька годин до весілля, облишивши за собою тільки досить-таки неприємний і агресивний привид, розібратися з яким доведеться Холмсу і Ватсону. Західні ЗМІ пишуть, що новий трейлер до серіалу — одна з найстрашніших речей, яку вони бачили за останній час. І ми вимушені погодитись з цим.

1

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).