Побачимось влітку: оголошено деталі наступного Atlas Weekend

Искусство
15.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фестиваль Atlas Weekend, який вже встигли назвати одним з найбільших та наймасштабніших опен-ейрів цього року, еволюціонує. Наступного разу він триватиме три дні, з 8 по 10 липня, проходитиме у Національному Експоцентрі України, а лайнап збільшиться у декілька разів. В рамках наступного  Atlas Weekend ми побачимо на сцені не тільки представників української сцени, але й відомих

ПОДЕЛИТЬСЯ

ATLAS1

Фестиваль Atlas Weekend, який вже встигли назвати одним з найбільших та наймасштабніших опен-ейрів цього року, еволюціонує. Наступного разу він триватиме три дні, з 8 по 10 липня, проходитиме у Національному Експоцентрі України, а лайнап збільшиться у декілька разів. В рамках наступного  Atlas Weekend ми побачимо на сцені не тільки представників української сцени, але й відомих артистів . Ось – перші імена, які називають організатори:

Apocalyptica, GusGus, Иван Дорн, Бумбокс, Друга Ріка, BRUTTO, Jamala, Pianoбой, Onuka, The Maneken, O.Torvald, Сергей Бабкин, Валентин Стрыкало, The Retuses, SunSay, Bahroma, The Erised, Mgzavrebi, 5’nizza, Серебряная свадьба, Вагоновожатые, С.К.А.Й., Один в Каное, Мария Чайковская, Flëur, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise, PUR: РUR, Biplan, Secret Avenue, Beissoul & Einius, I am waiting for you last summer, Dvoe, K.A.T.Y.A, Peter and the Wolves, Tape Flakes, Fontaliza, Станция Мир.

Втім, вони також відзначають, що головні імена та найбільш вражаючі анонси ще попереду. Також з приємних новин – протягом трьох фестивальних днів Atlas Weekend не припинятиме роботи, відвідувачам буде доступний багаторазовий вхід – можливість, відсутність якої в минулому році обурило гостей фестивалю найбільше – , а вночі на території працюватиме наметове містечко, де можна буде залишитись на ніч.

Згадати, як пройшов минулорічний Atlas Weekend, можна за посиланням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).