Повний П: Грег Аракі зніме фільм для Kenzo

Искусство
23.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тож, є серед вас поціновувачі культової трилогії підліткового апокаліпсису, до якої увійшли стрічки «Повний П», «Генерація гри Doom» та «Ніде»? Якщо так, то ви, готові посперечатись, й посеред ночі зможете назвати ім’я режисера, який зняв їх: це, звичайно, Грег Аракі. Так от, Умберто Леон та Керол Кім, вочевидь, непогано знайомі з фільмографією Аракі та оцінюють

ПОДЕЛИТЬСЯ

kenzo_araki1

Тож, є серед вас поціновувачі культової трилогії підліткового апокаліпсису, до якої увійшли стрічки «Повний П», «Генерація гри Doom» та «Ніде»? Якщо так, то ви, готові посперечатись, й посеред ночі зможете назвати ім’я режисера, який зняв їх: це, звичайно, Грег Аракі. Так от, Умберто Леон та Керол Кім, вочевидь, непогано знайомі з фільмографією Аракі та оцінюють її дуже високо, бо саме його креативний дует, що працює над Kenzo, запросили зняти короткометражний фільм до осінньої колекції бренду. Стрічка носитиме назву «Тут і зараз», а переглянути тизер до неї можна, власне, також тут і зараз, завдяки порталу Style.com.

kenzo_araki

Стрічка «Тут і зараз» стане своєрідним фоллоуапом до останнього фільму трилогії «Ніде». Кім та Леон зізнаються, що були прихильниками Аракі з самого дитинства – для них він направду є режисером їхнього покоління. І, враховуючи те, що колекція Kenzo Fall 2015 присвячена аутсайдерам, що формують повноцінне власне комьюніті, Грег Аракі має ідеально впоратись із завданням створити для них окремий світ. «Коли ми вирішили, що маємо знімати фільм, то одразу зрозуміли – це має робити тільки Аракі, — сказали Леон та Кім. – Нам дуже цікаво адаптувати усі наші колекції до певної культури, неважливо – популярної, суб- чи антикультури».

kenzo_araki2

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).