Анонс: Live Show «Клубу Шляхетних Співачок» в Caribbean Club

Искусство
21.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уже півтора року пройшло з того моменту як на радіо «Аристократи» стартувало шоу «Клуб Шляхетних Співачок» з Мар’яною Головко. Його суть — предметно познайомити слухача з глибиною творчості унікальних співачок різних музичних жанрів, дати ретроспективу їх музичних біографій, і, звичайно, послухати їх самих. І ось з 30 липня «Клуб Шляхетних Співачок» розпочинає серію зустрічей у

ПОДЕЛИТЬСЯ

K_Hho2U4veJjf8c30rWO7eRHIeX1a1rife2hFg70ZJa4ddGoz4iTAITekqiqvbUboBvPAQ=w1321-h460

Уже півтора року пройшло з того моменту як на радіо «Аристократи» стартувало шоу «Клуб Шляхетних Співачок» з Мар’яною Головко. Його суть — предметно познайомити слухача з глибиною творчості унікальних співачок різних музичних жанрів, дати ретроспективу їх музичних біографій, і, звичайно, послухати їх самих.

І ось з 30 липня «Клуб Шляхетних Співачок» розпочинає серію зустрічей у форматі Live Show в Caribbean Club. Під час концерту українські поп і джаз-зірки виконуватимуть соул і фанк композиції у супроводі бенду з кращих музикантів України. Глядач зможе не тільки насолодитися музикою і провести вечір в прекрасній компанії однодумців і друзів, але і дізнатися багато нового про соул і фанк.

Перший шоу-концерт серії запланований на 30 липня. Його тематика — Funk, Soul, R&B. Знайти в Києві виконавиць, які змогли б передати енергетику і драйв фанку було непросто. Однак Мар’яні Головко — відомій українській вокалістці, радіоведучій, театральній актрисі, та музі проекту «Клуб Шляхетних Співачок» — ніхто не зміг відмовити. Першими музичними гостями програми стали чудові співачки Ольга Нека, Аня Коханчик та Владислава Лефор. Саме вони у своїх унікальних інтерпретаціях виконають пісні Аретти Франклін, Лали Хетеуей, Майси, Мері Джей Блідж, Еріки Баду та інших.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).