Кліп дня: Бумбокс — «Люди»

Искусство
22.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні відбулася прем’єра нового відео гурту Бумбокс на композицію «Люди». Над відео працював режисер Денис Дужников, а головну і єдину роль у ньому виконала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко: у кадрі до Евеліни приєдналися хіба що маркери, листи паперу та музичні інструменти. Композиція «Люди» була записана на студії «Бобіна» під керівництвом Дмитра «Боба» Хомулко. «Люди»

ПОДЕЛИТЬСЯ

6

Сьогодні відбулася прем’єра нового відео гурту Бумбокс на композицію «Люди». Над відео працював режисер Денис Дужников, а головну і єдину роль у ньому виконала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко: у кадрі до Евеліни приєдналися хіба що маркери, листи паперу та музичні інструменти. Композиція «Люди» була записана на студії «Бобіна» під керівництвом Дмитра «Боба» Хомулко.

«Люди» — третя пісня з майбутнього максі-синглу Бумбокса, в який також увійдуть раніше опубліковані композиції «Вихід» і «Злива». Реліз максі-синглу запланований на березень 2016 року.

1

4

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).