Кліп дня: Океан Ельзи — «Життя починається знов»

Искусство
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Важко вигадати щось приємніше, аніж почати український вівторок з нового ліричного відео найпопулярнішого українского гурту «Океан Ельзи». «Життя починається знов»– саме так називається сингл гурту, що увійде до 9-го студійного альбому. Відео, створене українским продакшном «Red Glass Studio», розповідає про ніжні почуття до коханої, завдяки якій життя чоловіків починається знов. Окрім ліричного відео гурт опублікував тізер

ПОДЕЛИТЬСЯ

v,md,vmd,md,

Важко вигадати щось приємніше, аніж почати український вівторок з нового ліричного відео найпопулярнішого українского гурту «Океан Ельзи». «Життя починається знов»– саме так називається сингл гурту, що увійде до 9-го студійного альбому. Відео, створене українским продакшном «Red Glass Studio», розповідає про ніжні почуття до коханої, завдяки якій життя чоловіків починається знов.

Окрім ліричного відео гурт опублікував тізер майбутнього кліпу, що знімався під Києвом. Взяти участь в зйомках і стати частиною нового кліпу могли всі бажаючі. Офіційної назви альбом поки що не має, але відомо, що до нього увійде ще одна раніше опублікована пісня — «Не твоя війна».

Нагадаємо, що свій останній альбом «Земля» Океан Ельзи випустили ще у 2013 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).