Music digest: Вакарчук заспівав з гуртом 5’nizza, а ONUKA презентувала кліп на пісню «Misto»

Искусство
02.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Концерту гурту 5’nizza ми чекали майже десять років. Звістка про те, що хлопці знову зіграють разом не давала нам спати спокійно всю весну. Чесно кажучи, ми сподівалися, що на київському концерті будуть сюрпризи. І хлопці не підвели. На сцену Stereo Plaza під час виконання пісні «Солдат» вийшов Святослав Вакарчук, який до того дивився концерт з

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen_Shot_2015-05-31_at_11.21.43_AM

Концерту гурту 5’nizza ми чекали майже десять років. Звістка про те, що хлопці знову зіграють разом не давала нам спати спокійно всю весну. Чесно кажучи, ми сподівалися, що на київському концерті будуть сюрпризи. І хлопці не підвели. На сцену Stereo Plaza під час виконання пісні «Солдат» вийшов Святослав Вакарчук, який до того дивився концерт з vip-зони. Публіка була у захваті.

misto_3

До Дня Києва співачка ONUKA випустила кліп на пісню «Misto». Режисером відео виступив співавтор і саундпродюсер ONUKA Євген Філатов (The Maneken).

«Це відео про наші з Натой відносини, про наше повсякденне життя і творчість. Ми живемо в ритмі міста, нерозривно пов’язані з ним, всі події відбуваються на тлі цих приголомшливих декорацій. Кліп — про нас в місті, і про місто всередині нас», — говорить Євген Філатов.

«Ми дуже поспішали, щоб встигнути випустити відео в День Києва, це наше зізнання в коханні місту. Київ — чарівне місто, яке мене завжди надихає. Обожнюю момент, коли літак приземляється в Жулянах або Борисполі. Відкривається десятий подих, я виходжу з терміналу, роблю ковток повітря і відчуваю приплив сил», — коментує відео фронтвумен ONUKA Ната Жижченко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).