«Нові імена»: вийшов другий альбом рок-гурту 5 Vymir

Искусство
12.04.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська інді-рок-група 5 Vymir представляє свій другий студійний альбом «Нові імена», музичним продюсером якого став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з «Океаном Ельзи», Земфірою, Діаною Арбеніною та чималою кількістю інших артистів i колективів, автор проекту Peter and the Wolves. Концертний тур на підтримку нового альбому пройде у 8 містах України, а презентація в Києві відбудеться

ПОДЕЛИТЬСЯ

5 Vymir - ???? ? мена (cover)

Українська інді-рок-група 5 Vymir представляє свій другий студійний альбом «Нові імена», музичним продюсером якого став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з «Океаном Ельзи», Земфірою, Діаною Арбеніною та чималою кількістю інших артистів i колективів, автор проекту Peter and the Wolves. Концертний тур на підтримку нового альбому пройде у 8 містах України, а презентація в Києві відбудеться 28 квітня у клубі SENTRUM.

Альбом «Нові імена» складається з 10 треків — 8 нових пісень та двох синглів, «Вічність» та «Холод у волоссі», що були випущені раніше, у 2016 році. Музиканти працювали над новими треками протягом літа-осені 2016-го, а записали альбом за добу, усамітнившись у заміському будинку.

«Поїхати за місто була чудова ідея. Так робили багато груп – від Pink Floyd до RHCP. Репетируючи і записуючи альбом, ми прекрасно провели час разом, в ізоляції від світу, знову відчули себе групою.

Найважливіше – те, що було дійсно весело. Майже всі інструменти писалися одночасно, що і дало змогу зберегти живе звучання кожної пісні».

У березні вийшов кліп на однойменну пісню «Нові імена», в якому, окрім музикантів 5 Vymir, знялися нові обличчя української незалежної музичної сцени. Концепцію продовжено в оформленні альбому і афіш концертного туру : на обкладинці, яку створив вокаліст і клавішник групи Вадік Лазарєв, теж зображені нові імена української музики: Sinoptik, Stoned Jesus, Sasha Boole, Grisly Faye, Andzh, Zapaska, Cardiomachine, а разом з ними учасники групи 5 Vymir.

16 квітня у Львові стартує концертний тур на підтримку альбому – наразі підтверджені концерти в Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Тернополі, Одесі й Херсоні – список міст оновлюється. Київська презентація альбому «Нові імена» відбудеться 28 квітня у столичному клубі SENTRUM (квитки вже у продажу).

5 Vymir — український музичний гурт із Києва. Їх дебютний альбом «Містолінія» потрапив у топ кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальними гостями київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва. Виступали на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival, RespublicaFEST, ГОГОЛЬFEST, Woodstock Ukraine), дали концерти від Краматорська і Слов’янська до Кракова та Берліна.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).