Пісня дня: Secret Avenue – «Mirror»

Искусство
10.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні в рубриці «Пісня дня» слухаємо композицію українського англомовного гурту Secret Avenue, чия музика поєднує елементи електропопу та гітарного інді-року. В грудні 2014 года команда випустила дебютний EP «Sirens» та сингл «Happiness», які було внесено музичними критиками в списки кращих релізів 2014 року в Україні. Навесні 2015 Secret Avenue відіграли тур на підтримку релізів у багатьох містах України,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Secret_Avenue_photo_01

Сьогодні в рубриці «Пісня дня» слухаємо композицію українського англомовного гурту Secret Avenue, чия музика поєднує елементи електропопу та гітарного інді-року. В грудні 2014 года команда випустила дебютний EP «Sirens» та сингл «Happiness», які було внесено музичними критиками в списки кращих релізів 2014 року в Україні.

Навесні 2015 Secret Avenue відіграли тур на підтримку релізів у багатьох містах України, а влітку виступили на наймасштабніших фестивалях країни, серед яких «Файне місто», «Atlas Weekend», «Західфест», «Z-Games», «Koktebel Jazz Festival», «Respublica».

29 листопада Secret Avenue презентують новий міні-альбом в клубі ATLAS. «Цього літа ми отримали неймовірний заряд від виступів на фестивалях, і тепер хочемо повернути цю енергію слухачам на сольному концерті в клубі ATLAS. Більше того, цього року ми нечасто бачилися з нашою київською публікою через роботу над альбомом і роз’їздами по країні, так що цей концерт для нас подвійно особливий. Ми скучили і готові продемонструвати це», — говорить фронтмен гурту Антон Прібиткін.

SA_atlas_02-03

Слухаємо live виконання пісні «Mirror» з майбутнього міні-альбому.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).