Відео дня: Mujuice / Zemfira — Возвращайся Домой

Искусство
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Земфіри видається напрочуд активний місяць: спочатку співачка дала інтерв’ю Володимиру Познеру, погодившись поспілкуватись із журналістами вперше за вісім років, а сьогодні у мережі з’явився кліп на композицію «Возвращайся домой», яку вона записала разом із електронщиком Mujuice, Романом Літвіновим. Пісня увійде у новий альбом Літвінова «Amore e Morte»: платівка побачить світ чотирнадцятого лютого. За словами Романа,

ПОДЕЛИТЬСЯ

first-mujuice

У Земфіри видається напрочуд активний місяць: спочатку співачка дала інтерв’ю Володимиру Познеру, погодившись поспілкуватись із журналістами вперше за вісім років, а сьогодні у мережі з’явився кліп на композицію «Возвращайся домой», яку вона записала разом із електронщиком Mujuice, Романом Літвіновим. Пісня увійде у новий альбом Літвінова «Amore e Morte»: платівка побачить світ чотирнадцятого лютого. За словами Романа, з Земфірою він познайомився у 2012, а демо-версії своїх композицій надіслав їй тільки у минулому році. Земфірі сподобалась «Возвращайся домой», і музиканти вирішили виконати пісню разом. До речі, цікаво, що реліз відбувся саме сьогодні, адже дванадцятого січня свій день народження святкує Рената Літвінова, режисер та подруга Земфіри.

Нагадаємо, що останній альбом Mujuice, «Downshifting», вийшов п’ять років тому.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).