Do you still believe: опубліковано першу хвилину нових «Секретних матеріалів»

Искусство
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Повернення на екрани «Секретних матеріалів» доводить одну просту істину: справжнє кохання, як і справжні шедеври, ніколи не старішають. Сьогодні у мережі з’явилась перша хвилина нового серії пригод агентів Скаллі і Маулдера, і одна вона вже примушує наші серця битись прискорено, а нас самих – згадати, що ми досі віримо. Отже, перейшовши за цим посиланням, ви

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_00184396_0002

Повернення на екрани «Секретних матеріалів» доводить одну просту істину: справжнє кохання, як і справжні шедеври, ніколи не старішають. Сьогодні у мережі з’явилась перша хвилина нового серії пригод агентів Скаллі і Маулдера, і одна вона вже примушує наші серця битись прискорено, а нас самих – згадати, що ми досі віримо.

Отже, перейшовши за цим посиланням, ви потрапляєте на сайт, спеціально створений незадовго до старту сезону. На цьому порталі у вас є декілька можливостей: перша – передивитись ролік і згадати, як звучить голос спеціального агента Фокса Малдера, який у двох словах переповідає сюжет дев’яти сезонів «Секретних матеріалів». Друга – обробити власну фотографію, наклавши на неї фільтр із написом «I still want to believe», і розмістити її у соціальних мережах. І, нарешті, третя – встановити нагадування про прем’єру, яка, між іншим, відбудеться вже за два тижні. І ми хочемо вірити у те, що це буде феноменально.

EN_01196043_0511

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).