Від засновників Coachella: новий музичний фестиваль у Нью-Йорку

Искусство
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Що більше Coachella – то краще, думають продюсери компанії Goldenvoice, організатори фестивалю, і, в цілому, в нас немає приводів не погодитись з ними. Отже, зустрічаємо Panorama: новий музичний фестиваль, що вже цього року пройде з 22 по 24 липня у Нью-Йорку, на території острівного парку Рендалла. «Ми не можемо дочекатись моменту, коли привеземо Panorama до

ПОДЕЛИТЬСЯ

Florence and the Machine performs at the Coachella Music and Arts Festival - Weekend 2, on Sunday, April 19, 2015, in Indio, Calif. (Photo by Zach Cordner/Invision/AP)

Що більше Coachella – то краще, думають продюсери компанії Goldenvoice, організатори фестивалю, і, в цілому, в нас немає приводів не погодитись з ними. Отже, зустрічаємо Panorama: новий музичний фестиваль, що вже цього року пройде з 22 по 24 липня у Нью-Йорку, на території острівного парку Рендалла. «Ми не можемо дочекатись моменту, коли привеземо Panorama до Нью-Йорка і представимо новий фестиваль, що відзначить найважливіші музичні досягнення сьогодення», — відзначив продюсер Goldenvoice Марк Шульман. За його словами, які, варто визнати, не відрізняються оригінальністю від більшості офіційних заяв, компанія планує провести захід із рівнем досвіду та уваги до деталей, за яким і знаний Goldenvoice.

DJ Martin Solveig performs at the Sahara stage at The Coachella Music and Arts Festival - Weekend 2, on Sunday, April 19, 2015, in Indio, Calif. (Photo by Zach Cordner/Invision/AP)

Найцікавіша інформація – лайнап та квитки – на даний момент не оприлюднена. Втім, вже було повідомлено, що, окрім музичних перформансів, фестиваль також буде співпрацювати з найцікавішими гравцями фуд-сцени Нью-Йорку. Отже, музика та їжа – знають, чим нас брати.

Нагадаємо, що Panorama стане другим масштабним музичним фестивалем у Нью-Йорку. Перший, Governors Ball, у цьому році відбудеться вшосте: він стартує на початку червня, а хедлайнерами стануть Каньє Уест, The Killers та The Strokes.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).