Відео дня: «Океан Ельзи» — «Сонце»

Искусство
23.05.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гурт «Океан Ельзи» представив новий кліп на пісню «Сонце». Режисером та автором ідеї ролика став Віктор Придувалов. «Я завжди знімаю відео на образах, що виникли як перші реакції на прослуховування пісні. Почувши «Сонце», я побачив 2 картинки: головних героїв, що стоять взявшись за руки на даху над містом, а вечірнє сонце ховається в їх долонях, та

ПОДЕЛИТЬСЯ

Untitled-2

Гурт «Океан Ельзи» представив новий кліп на пісню «Сонце». Режисером та автором ідеї ролика став Віктор Придувалов.

«Я завжди знімаю відео на образах, що виникли як перші реакції на прослуховування пісні. Почувши «Сонце», я побачив 2 картинки: головних героїв, що стоять взявшись за руки на даху над містом, а вечірнє сонце ховається в їх долонях, та саму групу, яка грає на фоні величезної зірки на ім’я Сонце… Все інше вже вибудовувалось пізніше, під час роботи над сценарієм, – ділиться режисер. – Вже під час монтажу, коли в кадрі поряд з ОЕ знову з’являється місто з дахами будинків, виникло невелике відчуття дежавю, щоправда багато років тому то був Львів, а тепер Київ. Хоча під час роботи над сценарієм я взагалі не думав про це. Так дивно і тонко інколи в нашому житті проявляються певні речі…»

Придувалов є автором таких культових для групи відеоробіт, як «Холодно», «Кішка», «Без бою», «Все буде добре».

Зйомки проходили у квітні 2017 року в Києві, під час невеликої перерви в гастрольному графіку музикантів. В головних ролях знялись Анатолій Сачівко (хореограф-постановник, засновник хореографічного об’єднання Apache Crew) та Анастасія Шульга.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).