5 книжок про мистецтво будувати та палити мости

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Як розібратися, які стосунки варті зусиль на їх побудову та поліпшення, а які треба безжально обривати? І головне - як налагодити відносини із самою собою? Разом із національною книжковою платформою Yakaboo ми склали добірку з п'яти найкращих видань про взаємини.

Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось

Тара Шустер 

 

Почнемо з себе. Вам комфортно з собою? Депресія, почуття провини, тривожність не турбують? Якщо так, читайте бестселер минулого року - розповідь крутої журналістки зі світу розважальних шоу про те, як їй було кепсько. А потім стало значно краще. Треба було “всього лише” перевиховати себе та стати чемпіонкою з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара Шустер змінила свою свідомість, тіло та стосунки. Вона яскраво та дотепно пояснить і вам як навчитися вдячності, зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани, позбутися несвідомих переконань-самообмежень, захиститися від самокритики - словом, створити нове прекрасне життя.

Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту

Юні Хонг

 

 

З крутого корейського у нас тепер косметика і кіно. Але є ще особливе національне ноу-хау: нунчі, яку корейці вважають ледь не надприродною здібністю. Адже людина, яка розвинула в собі нунчі здатна швидко адаптуватись до нових стосунків та команд; безпомилково обирає правильного супутника життя чи бізнес-партнера, ефективно захищається від токсичних людей, вміє налаштовуватися на “хвилю” співрозмовника та на роботі повністю розкриває свій професійний потенціал. Хто б не хотів мати подібних переваг. Але це ще не все: корейці вірять, що з нунчі усі закони всесвіту підкорятимуться вашій волі. Варто спробувати!

ВІЛЬНІ ДІТИ ЕМОЦІЙНО НЕЗРІЛИХ БАТЬКІВ

Ліндсі К. Гібсон

 

Ми дорослі люди і не будемо винуватити у всіх своїх бідах батьків, вірно? Втім, якщо вас ростили емоційно незрілі батьки, то ви можете почуватися самотніми, вам важко встановлювати кордони й виражати почуття. А ваші вже сиві мама й тато так само як і раніше знецінюють ваші емоції і ту свободу, якої ви намагаєтеся досягнути. Батьків не зміниш, але можна зцілити себе. З цією книжкою ви навчитеся діяти так, щоб інші побачили ваші потреби й усвідомили ваші емоції. Ця книжка містить прості вправи, дієві поради та приклади, завдяки яким ви розвинете емоційну незалежність і сформуєте реальну самооцінку.

БОЖЕ, ЯК ЖИТИ ЗІ СКЛАДНИМИ ЛЮДЬМИ І НЕ ЗБОЖЕВОЛІТИ

Ґреґорі К. Попкек

Так, з деякими людьми жити - суцільне випробування. Особливо, якщо вони - ваші родичі. Або колеги. Звісно, можна терпіти або, навпаки, з усіма посваритися. Але не завжди це можливо чи прийнятно. А з критичних ситуацій та неприємних розмов виходити потрібно з гідністю. Як це зробити? Цей практичний посібник навчить вас, як давати собі раду зі складними людьми; як знайти душевний мир навіть у складних ситуаціях, а за допомогою методик, описаних у цій книзі, ви навчитеся встановлювати межі і покращувати стосунки навіть з нестерпними особистостями.

ЗВІЛЬНИСЬ ВІД ЕМОЦІЙНОГО НАСИЛЛЯ. ЯК РОЗІРВАТИ ЗАМКНЕНЕ КОЛО ПРИНИЖЕННЯ І СОРОМУ В СТОСУНКАХ

Беверлі Енґел

Найбільший ворог у стосунках емоційного насильства - це сором жертви. Адже всі готові дорікнути їй: як ти це допустила? Або: бачили очі, що купували. Або: ти просто не вмієш будувати стосунків. Проблема в тому, що багато хто не розуміє: в абьюзера відсутній моральний компас, його ціль - знищити свою жертву, позбавивши її самоповаги й гідності. Тоді вона нікуди не втече. Докторка Енґел пояснює, що для визволення треба спочатку позбутися сорому через співпереживання собі. Завдяки авторській програмі подолання сорому вона допомагає тим, хто цього потребує, почати процес зцілення шляхом виконання конкретних кроків, які допоможуть загоїти душевні рани, відновити впевненість у собі та, зрештою, стати настільки сильними, щоб наважитися піти назавжди.

У Yakaboo до 25 січня діють спеціальні пропозиції на безкоштовну доставку у відділення  Укрпошти, а також до поштоматів Нової пошти в усіх містах України, де зараз працюють її відділення.

 

Читайте також: Книжкові новинки під ялинку: 7 книг, вартих уваги

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).