5 ідей оформлення новорічного столу від українських дизайнерів

ПОДЕЛИТЬСЯ
Домашній затишок
ПОДЕЛИТЬСЯ

У повітрі вже відчувається запах хвої, вітрини вбралися у мерехтливі вогні, а господині дістають із дальніх закутків новорічні скарби – блискучі скляні кулі та червоні банти. Час прикрашати будинок до Нового року. Дизайнери та декоратори радять на обмежуватися традиційними способами створення святкової атмосфери – ялинкою та гірляндами. Приділіть особливу увагу новорічному столу: саме тут у святковий період ми проводимо так багато часу. За столом зберуться найрідніші та найближчі, буде вино чи шампанське, щирі розмови… І хочеться, аби це місце виглядало особливо.

Справжнє домашнє тепло та затишок можна створити за допомогою аксесуарів, текстилю та посуду – правильно підібраний декор не тільки підтримає святковий настрій, а й стане стильним акцентом усієї квартири. Продумуючи, як прикрасити свій новорічний стіл, спробуйте поєднати класичні прийоми сервірування, символи й кольори прийдешнього року та органік-стиль. Або ж зосередьтеся на одному з п’яти найгарячіших трендів цього року: їх можна легко втілити в життя, використовуючи товари українських брендів.

У стилі natural

Уже кілька сезонів поспіль скандинавська традиція відчувається в усьому, що стосується дизайну: одним із головних трендів у моді, архітектурі та інтер’єрах залишається натуральність. І новорічний стіл – не виняток: агресивні та блискучі прикраси витісняє декор із природних матеріалів. Їх текстура, форма та кольори можуть створити справжню магію – святкова сервіровка виглядатиме стильно та душевно.

Якщо у вас вдома є дерев’яний стіл – це гарний початок. Не закривайте його природну красу скатертиною, краще використайте лляний ранер. Він стане центром композиції, де й розміститься основний декор. Гілочки сосни чи ялини, яблука, апельсини чи гранати, шишки чи горіхи, палички кориці, грона калини чи шипшини – для декору в стилі natural підійде практично все. До ранера підберіть серветки з льону – перев’язавши їх джутовою мотузкою, отримаєте красивий акцент. Сервіруючи стіл, намагайтесь підібрати усі предмети в одній кольоровій гамі – до текстилю з нефарбованого льону додайте керамічні тарілки з тонкими тріщинками-кракле, дерев’яні ложки, фігурки ялинки, зірочок чи оленя.

 Керамічні тарілки "Восьма комора", лляні серветки Moon Linen, новорічний вінок з оленем Floroom, ложки з горіхового дерева Tvoi Moi

Яскравість на максимум

Можна піти трохи іншим шляхом і замість натурально "потрісканого" посуду обрати яскравий. На фоні декору з натуральних матеріалів він виглядатиме дуже ефектно. Оберіть святкові тарілки, що стануть головною прикрасою столу, – у багатьох українських брендів є спеціальні новорічні колекції. Наприклад, до тарілок із золотим відливом пасуватиме помаранчева керамічна хурма. Урівноважити сервіровку можна за допомогою свічок, де бетонна основа контрастуватиме з воском яскраво-оранжевого кольору.

Керамічні тарілки зі святкової колекції Manna Ceramics, лляні серветки Uni Home Line, бетонні свічки ArtFyou, керамічна хурма Sebnem Kantolgu

Золотошукачі

Зазвичай кольорами Різдва та Нового року вважаються червоний та зелений. Та, знову ж таки, звернувши погляд на світові тренди, ми бачимо: найактуальніший колір зараз – золотий. Якщо вам імпонує його благородний блиск – оберіть відповідний посуд та аксесуари. Аби не переборщити, цей кольоровий акцент зробіть лише на кількох предметах, виділити які постарайтеся за допомогою контрастних або нейтральних відтінків. Так, можна зупинитися на поєднанні золотого та білого: наприклад, білі тарілки та свічки пасуватимуть до золотавих приборів та декоративних фігурок-гранатів.

 Біла керамічна тарілка Brunch, фарфорова тарілка в горох "Майстренко", свічка ArtFyou, керамічний гранат Keramika Decor

Додайте вогню

Хороший новорічний прийом – оформити стіл композицією зі свічок. За данською філософією хюґе саме вони створюють затишок та теплу атмосферу в оселі. Обіграйте простір свого столу за допомогою свічок різних форм та розмірів – так погляд постійно буде "чіплятися" за щось, гостям захочеться розглядати ваш декор. Вогники свічок красиво танцюватимуть на склі – подбайте про оригінальні келихи та інші деталі. Фантастично виглядатимуть маленькі скляні пташки на керамічних тарілках з нерівним краєм.

 Свічки ArtFyou, скляні пташки, келихи, новорічні іграшки "Щось Цікаве", тарілки Art Room Ceramics та "Восьма комора", чорні келихи Yuriy Musatov, лляна скатертина та серветки Moon Linen

У кольорах Земляної Свині

Класичний спосіб підібрати декор для новорічного столу – орієнтуватися на символ прийдешнього року. 2019 пройде під знаком Жовтої Земляної Свині. Її улюблені кольори – жовтий, золотий, оранжевий, малиновий та рожевий. У сервіровці можна використовувати усі суміжні відтінки – від гірчичного до охряного. Астрологи стверджують, що земляна свинка любить розкіш, але одночасно тяжіє до всього природного, справжнього. Тому, якщо ви дослухаєтесь до їхніх порад, для сервіровки можна обрати ефектні тарілки у кольорах року з відбитками рослин. Вони не лише відповідатимуть гороскопу, а й транслюватимуть близькість японській філософії вабі-сабі – ще одному безперечному тренду, який оспівує "небездоганну бездоганність" у нерівних краях, текстурі, використанні природних матеріалів.

 Керамічні тарілки та гранати Lilogos, бетонна ваза з хвоєю Odudlab, свічки ArtFyou та Plamis, керамічний підсвічник Pylnyk, дерев’яний підсвічник Bruht

 

Декор, посуд та текстиль для оформлення новорічного столу від 200 українських брендів можна придбати у магазині "Всі. Свої" за адресою Хрещатик, 34. 

Смотрите также: Практичний посібник: Як перестати боятися і почати сортувати сміття

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).