Як носити: мюлі

Тренды
02.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Давньому Риму ми, в принципі, вдячні за багато речей – філософію, мистецтво, перші закони та газети, але конкретно сьогодні хочеться сказати цій епосі щире «дякую» за мюлі: саме тоді виникла ця модель взуття. Натурально, спочатку її взували лише представники аристократії та лише чоловіки – плебеї на мюлі розраховувати і не мріяли. Поступово модель розповсюдилась світом:

ПОДЕЛИТЬСЯ

11354542_488402927981542_1610343581_o

Давньому Риму ми, в принципі, вдячні за багато речей – філософію, мистецтво, перші закони та газети, але конкретно сьогодні хочеться сказати цій епосі щире «дякую» за мюлі: саме тоді виникла ця модель взуття. Натурально, спочатку її взували лише представники аристократії та лише чоловіки – плебеї на мюлі розраховувати і не мріяли. Поступово модель розповсюдилась світом: спочатку її вишуканість оцінили на Сході, а пізніше  до мюлі почав звертатись вже європейський вищий клас. Втім, на довгий час взуття вийшло з моди; його ренесанс відбувся лише у 90-х роках минулого століття, коли дизайнери практично повністю переосмислили зовнішній вигляд мюлі та вирішили, що нічого собі ідея. Зрозуміло, що сьогодні, коли дев’яності знов заполонили подіуми, ми вимушені знов повернутись до цієї моделі. Хоча, зрештою, чому «вимушені». Нам подобається.

Отже, як носити мюлі?

the-red-model-1934(1)

Їхня найбільша та найприємніша чеснота – вони вигідно підкреслюють витонченість жіночої щиколотки, візуально подовжуючи ноги та роблячи їх стрункішими. Мюлі можуть реабілітувати навіть таку ризиковану річ, як спідниця нижче коліна, що зазвичай безсумлінно «ріже» ногу. Саме тому ми пропонуємо вам спробувати взути їх разом з такою спідницею та лаконічним топом контрастного кольору.

magritte3

Цього сезону мюлі актуальні ще з однієї причини: вони чудово вписуються в легку та невимушену естетику сімдесятих років. Джинсова куртка та легка романтична спідниця разом з взуттям пастельних кольорів гарантують вам перетворення на сучасну Джейн Біркін.

magritte1

Лаконічні мюлі чорного кольору, акцент в яких зроблено на незвичність текстури, носіть разом із комплектом типу спідниці та укороченого топу Rag&Bone. Лаконічна сумка-конверт аналогічного кольору, що й взуття, урівноважить баланс між практичністю та стилем. Аналогічний образ цілком могла б обрати для себе, скажімо, Вікторія Бекхем.

6a00e54f937a8588340120a579bc19970b

Яскраву модель помаранчевого кольору з екзотичної шкіри Loewe варто збалансувати об’ємними штанями та сорочкою нейтральних кольорів. Нарочито легковажний та ноншалантний образ; до того ж, це – найоптимальніший варіант для того, щоб з гідністю зустріти літню спеку.

rene-magritte-1343653255_b

Багато хто експериментував з мюлі у цьому сезоні, але Міуччі Праді традиційно вдалось створити одночасно найжіночніший та вражаюче іронічний варіант. Штані з яскравим принтом та біла сорочка або жилет забезпечать гідне трактування влучної ідеї Міуччі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).