Як носити: сандалі гладіатори

Тренды
23.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гладіаторами називають високі босоніжки на підборах або сандалі з безліччю тонких ремінців. Вони вже досить давно встигли стати літнім трендом, але у сезоні 2015 це виявилось особливо: тенденцію підтримали Chloe, Rodarte, Valentino та інші впливові бренди, сперечатись з авторитетом яких видається абсолютно нерезонно. Цікавою є й історія гладіаторів, яка налічує близько 2000 років; можна було

ПОДЕЛИТЬСЯ

ывввввввввв

Гладіаторами називають високі босоніжки на підборах або сандалі з безліччю тонких ремінців. Вони вже досить давно встигли стати літнім трендом, але у сезоні 2015 це виявилось особливо: тенденцію підтримали Chloe, Rodarte, Valentino та інші впливові бренди, сперечатись з авторитетом яких видається абсолютно нерезонно. Цікавою є й історія гладіаторів, яка налічує близько 2000 років; можна було б сказати, що вони пройшли шлях від Колізею до подіуму, але в їх назві є певна іронія, адже в Стародавньому Римі на арені билися босоніж. Тільки  коли при інсценуванні боїв гладіатори грали роль солдатів, їм дозволялось взувати сандалі. Взуття виготовлялось з дубленої шкіри оленів або великої рогатої худоби, а носили їх зазвичай з металевими щитками, висота яких варіювалася від ікри до стегна.

Це взуття вперше стало модним в кінці 50-х, і побутує думка, що цьому посприяла популярність епічних фільмів на біблійну тематику. Таким чином стрічки «Плащаниця» (1953), «Бен Гур» (1959) і «Спартак» (1960) стали фільмами-трендсеттерами, які впровадили таку влучну тенденцію, що актуальна й досі.

Ось декілька порад у тому, як краще носити гладіатори.

2

Alexander McQueen, Givenchy, Valentino

Вони бувають високими і низькими,  на підборах і на низькій підошві, на шнурівці і блискавках. Високі гладіатори виглядають дуже ефектно зі спідницями чи сукнями темних тонів. Якщо  надягнути шкіряні сукні чорних чи коричневих кольорів, як це зробили Givenchy та Alexander McQueen, можна отримати жіночний варіант римського воїна в обладунках.

3

Fendi, Dsquared2, Chloe

Як короткі, так і високі гладіатори личитимуть під міні- і максі сукні, короткі шорти, брюки-капрі, джинси і спідниці будь-якої довжини — все буде виглядати доречно. Ці сандалі зручні, універсальни, вишукані і цілком можуть зробити елегентаним навіть найбільш буденний лук.

1

Erdem, Valentino, Rodarte

Якщо ви підберете під гладіатори легкий одяг світлого кольору, вам забезпечена грація давньоримських богинь. Цим ефектом любили користуватись музи 60-х років: Джейн Біркін, Вєрушка і Твіггі. Тендітні сукні з мережива чи моделі з флористичним прінтом плюс сандалі-гладіатори — улюблене рішення «дітей квітів» та представників стилю бохо-шик.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).