Катерина Осадча презентувала власний благодійний мерч для соціального проєкту "Знайти своїх"

Новости
17.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Я без тебе як жовтий без синього
ПОДЕЛИТЬСЯ

Соціальний проєкт Катерини Осадчої "Знайти своїх" і український бренд Two Hearts Store разом з брендом Zhivi Ukraino презентують благодійний мерч "Я без тебе як жовтий без синього". Соціальний проєкт Катерини Осадчої "Знайти своїх" спільно з телеканалом "1+1" з перших днів війни займається пошуком зниклих.

Офіційний мерч проєкту — жовті та сині футболки — є благодійною колаборацією Катерини Осадчої та бренду Two Hearts Store. Весь прибуток проєкту буде направлено на підтримку роботи волонтерського проєкту "Знайти своїх" та евакуацію знайдених людей.

Катя Осадча, засновниця соціального проєкту, коментує:

"Ми з волонтерами проєкту 24/7 шукаємо людей, що втратили зв‘язок з рідними.

Наш прапор, синій і жовтий, — два нерозривних кольори, як мама і дитина, як чоловік і дружина. Через війну багато українців загубили одне одного, ми вирішили це відобразити символічно, тому наші футболки — одного з кольорів нашого прапора, але, об’єднуючись, ми об’єднуємо кольори, об’єднуємо родину і об’єднуємо країну.

Я щодня перекручую в голові сотні світлин наших зниклих і уявляю, як вони об’єднаються. В нашому пошуку є чоловік з Харкова, якого вже три місяці шукає донька. Ми шукали його всіма можливими зачіпками. Схожого на її батька чоловіка бачили в Дніпрі, і ми з волонтерами перешукали кожен метр міста. Поки ми все ще шукаємо, але я мрію щодня, що вони одного дня обіймуться і синій і жовтий об’єднаються.

Для мене також було особливо важливо підтримати українські бренди. Two Hearts Store — це харківський бренд, з яким ми знайомі давно, їхній магазин у Харкові пошкодило вибуховою хвилею, виробництво довелося перенести. Я пишаюсь, що вони попри все погодилися на цю благодійну співпрацю. Дизайн футболки належить ще одним неймовірним дівчатам — це бренд Zhivi Ukrainо. Це ще раз доводить, що українці непереможні у своїй єдності".

Принти футболок "Я без тебе як жовтий без синього" та "Я без тебе як синій без жовтого" — це промовистий символ всіх рідних, друзів та знайомих, розпач кожного українця, який саме в цю хвилину шукає своїх рідних.

Замовити благодійні футболки: бренд Two Hearts Store

 

Продюсер, ідейна натхненниця: Катерина Осадча
Менеджери проєкту: Тетяна Перебийніс, Оксана Демко
Дизайн та розробка: бренд Zhivi Ukraino
Фотограф: Тетяна Малишева
Постобробка: Вікторія Квітка
Дизайн поліграфії: Мадіна Октябринська
Виробництво: бренд Two Hearts Store

 

Читайте також: Як це було: У Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов благодійний garage sale українських модних брендів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).