Цвіт нації: переможці XVI конкурсу молодих дизайнерів «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

События
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сервисные центры МВД запускают масштабный буккроссинг по Украине “Возьми. Принеси. Почитай. Передай” –  такой призыв встречает клиентов новых сервисных центров МВД, которые ждут регистрации или перерегистрации автомобиля. Чтобы поддержать проект, люди в социальных сетях устроили флешмбов, в рамках которого фотографируются с книгой, которую хотят передать сервисным центрам МВД. Нововведение поддержали и украинские издательства:  “Основы”, “Фолио”, “Наш

ПОДЕЛИТЬСЯ

28.06.15  (20)

Що: Церемонія нагородження XVI конкурсу молодих дизанерів «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ».

Де: Концерт-холл «Сади Перемоги».

Чому: Тому що цей конкурс є чудовим стартовим майданчиком для дизайнерів-початківців і він відкрив для нас таких дизайнерів як Олександр Каневський, Іван Фролов, Артем Климчук, Яся Хоменко, Маша Рева, Жан Грицфельдт та інших. Тому що деякі з перелічених дизайнерів, наприклад, Артем Климчук та Маша Рева, були у складі журі та обирали найкращих, як колись обирали їх. Тому що цього року із 22-х фіналістів було нагороджено 5 молодих дизайнерів, кожен з яких отримав свій приз. Тому що нам не байдуже творче майбутнє України і ми пильно спостерігаємо за підростаючим поколінням. Тому що Гран-прі конкурсу, що було надано відомою бізнес-леді, власницею Fairmont Grand Hotel Kyiv, засновніцею благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом» Єлізаветою Юрушевою, присудили Ядвізі Нетикше, яка отримала грант на створення наступної колекції і можливість взяти участь у проекті «Нові імена» в рамках Ukrainian Fashion Week. Тому що Кирило Харитонцев пройде двотижневий поглиблений курс Fashion Production у міланському Istituto Marangoni, завдячуючи DEC Education, а Марина Корешкова візьме участь в Міжнародному конкурсі дизайнерів BENEXT fashion Design Contest. Тому що колекцію Анни Старушко ми побачимо у проекті «New Names» в рамках Ukrainian Fashion Week, а Жан Роковинський отримав спеціальну відзнаку від Одеської Обласної Державної Адміністрації.

28.06.15  (34)

Ядвіга Нетикше, переможниця

У минулому році, коли я брала участь у цьому конкурсі, отримала лише втішний приз, на цей раз я поставила собі конкретну мету — перемогти будь-якою ціною. Ідея цієї круїзної колекції полягає в тому, щоб за допомогою одягу популяризувати відпочинок в селі.

 

VBO_2718

Кирило Харитонцев

video_overlay

Марина Корешкова

Анна Старушко

Жан Роковинський

Фото: Татьяна Назатин

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).