Вихід на червону доріжку: Red carpet Selfie party у Symbol Lady в Одесі

События
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Що: Red carpet selfie party Де: Symbol Lady в Одесі Чому: Тому що вже через декілька тижнів розпочнеться Одеський міжнародний кінофестиваль, і нам усім необхідно підібрати красиву сукню на червону доріжку. Тому що у бутику представлені речі двох українських дизайнерів і ми прийшли дізнатися, який бренд стане наступним. Тому що спеціально для цієї вечірки «Symbol

ПОДЕЛИТЬСЯ

DSC_1247

Що: Red carpet selfie party

Де: Symbol Lady в Одесі

Чому: Тому що вже через декілька тижнів розпочнеться Одеський міжнародний кінофестиваль, і нам усім необхідно підібрати красиву сукню на червону доріжку. Тому що у бутику представлені речі двох українських дизайнерів і ми прийшли дізнатися, який бренд стане наступним. Тому що спеціально для цієї вечірки «Symbol lady» підготували понад 100 різноманітних платтів, які можна було приміряти і купити. Тому що ця вечірка відкрила нам очі на інше, світське, життя у Одесі.

DSC_1252

Ольга Пинда,  Symbol Lady

У нашому бутіку дуже вдало поєднується одяг відомих брендів, наприклад Valentino та Dolce&Gabbana, з такими українськими дизайнерами, як Nadya Dzyak та Alonova. Кожен модний сезон ми дуже пильно стежимо за українськими дизайнерами та обіцяємо, що дуже скоро запропонуємо співпрацю ще одному вітчизняному бренду.

 

DSC_1222

Інга Вишневська, керівник департаменту комунікацій Ukrainian Fashion Week

Мережа бутіків «Symbol» представляє бренди luxury-сигменту, тому особливо приємно, що тут можна зустріти речі українських дизайнерів. Ми не випадково вирішили підтримати вечірку, яка називається «Red carpet selfie party», бо вже у липні в Одесі пройде Одеський міжнародний кінофестиваль. Він славиться своєю червоною доріжкою і красивим вбраннями гостей, більшість з яких купують саме у «Symbol».

 

DSC_1175
На фото: Валерій Топал та Ольга Пинда
DSC_1208
На фото: Анна Мостова
DSC_1202
На фото: Єва Хобта
DSC_1220
На фото: Інга Вишневська
DSC_1282
На фото: Лілія Марус
DSC_1263
На фото: Шейна Мірецька та Артур Шелюгов
DSC_1250
На фото: Ольга Пинда

DSC_1179

DSC_1267
На фото: Шейна Мірецька

DSC_1235

DSC_1192

Фото: Christina Monmoransi

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).