Українські дизайнери та ілюстратори для HeForShe: Artemklimchuk та Марія Ралемська

Интервью
04.09.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

В рамках Ukrainian Fashion Week п‘ять українських дизайнерів та ілюстраторів об‘єдналися у пари та створили речі, натхнені рухом солідарності HeForShe, який підтримує боротьбу за права людини та рівність.

До старту проекту L’Officiel Online завітали у гості до дизайнерів і послухали, як були створені речі та що значить ініціатива для кожного з них.

У першому випуску ми розповідали про халат Lake Studio та ілюстраторки Марії Гаврилюк, у другому — про сорочку Світлани Бевзи та художника Володимира Воротньова, у третьому — про комбінезон Івана Фролова та художника Анатолія Бєлова. Сьогодні публікуємо фінальну розмову з циклу — з Артемом Клімчуком та художником Марією Ралемською.

 "Для своей росписи я выбрала два цвета — маджента и черный, которые использует в своем логотипе движение HeForShe. Роспись получилась достаточно абстрактной: это изображение двух энергий — мужской и женской, — которые гармонично существуют друг с другом", — розповідає Марія.

  

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).