Українські дизайнери та ілюстратори для HeForShe: Frolov та Анатолій Бєлов

Интервью
03.09.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

В рамках Ukrainian Fashion Week п‘ять українських дизайнерів та ілюстраторів об‘єдналися у пари та створили речі, натхнені рухом солідарності HeForShe, який підтримує боротьбу за права людини та рівність.

До старту проекту L’Officiel Online завітали у гості до дизайнерів і послухали, як були створені речі та що значить ініціатива для кожного з них.

У першому випуску ми розповідали про халат Lake Studio та ілюстраторки Марії Гаврилюк, у другому — про сорочку Світлани Бевзи та художника Володимира Воротньова. Сьогодні публікуємо третю розмову з циклу — з дизайнером Іваном Фроловим та художником Анатолієм Бєловим, які розробили для проекту білосніжний комбінезон з авторською монограмою у вигляді протестуючої людини. 

"Ми обрали саме комбінезон, тому що це універсальний одяг: він однаково пасує і чоловікам, і жінкам", — розповідає Іван Фролов.

"Мой рисунок изображает человека неопределенного гендера, который держит в руках плакат — символ борьбы за свои права", — додав Бєлов.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).