Слухаємо разом: Макс Барських присвятив нову пісню поверненню додому

Искусство
30.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
«Чекай мене»
ПОДЕЛИТЬСЯ

В рамках благодійного туру Німеччиною, під час міжнародного телемарафону Save Ukraine — #StopWar, 29 травня у Берліні Макс Барських презентував свій новий сингл «Чекай мене». 

Це третій сингл співака від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Пісня-обіцянка кожного військового, вимушеного переселенця та біженця повернутися якнайшвидше додому. «Чекай мене» — це музичне освідчення в коханні до України.

 

«Війна розкидала українців по всьому світу, і ми говоримо йому «дякую» за турботу і теплі обійми, – коментує співак. – Ми завжди будемо вдячні людям і містам, які прихистили наших жінок і дітей, за доброту та чуйність. Але я впевнений, що кожної ночі перед сном українці мріють про повернення у свої домівки, незважаючи на те, вціліли вони чи стоять у руїнах. Про дім, своїх коханих і дітей в найскладніші моменти мріють і наші захисники. Наші воїни повернуться, наші матері та жінки повернуться, наші діти та мир повернуться. Потрібно чекати й робити все задля перемоги».

В кінці травня розпочався благодійний тур Макса Барських Німеччиною. Артист дасть шість концертів у німецьких містах, а закінчиться тур виступом у Гамбурзі 4 червня. Всі кошти з концертів буде перераховано на підтримку ЗСУ.

 

Читайте також:

Рожеву панаму соліста Kalush Orchestra продали на аукціоні за ₴ 11 мільйонів. Зібрані кошти підуть на безпілотник для ЗСУ

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).