Fairmont Grand Hotel Kyiv та фонд Artists Support Ukraine відкрили благодійну виставку українських митців

Искусство
17.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У Києві
ПОДЕЛИТЬСЯ

16 червня Fairmont Grand Hotel Kyiv зібрав гостей на благодійну виставку робіт українських авторів, організовану фондом Artists Support Ukraine (ASU), який закликає всю світову громадськість виступити на підтримку України. Ініціатива поклала початок серії соціально-культурних мистецьких акцій, задуманих командою Fairmont Grand Hotel Kyiv з метою зібрати кошти для тих митців, які їх потребують у цей непростий час. 

Виставка українських митців демонструється по всьому світу, щоб підтримати Україну та її культурну спільноту: художників і працівників культури, які залишилися в гарячих точках України й потребують допомоги. Як розповідають засновники проєкту Володимир Кадигроб та Катя Тейлор, міжнародні культурні осередки створюють готові до друку експозиції у своїх країнах. Тож Fairmont Grand Hotel Kyiv долучився до проєкту, аби підтримати благодійну місію.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

На виставці представлено роботи українських сучасних художників, підкріплені їхніми особистими розповідями про війну. Серед митців – Алевтина Кахідзе, Влада Ралко, Антон Логов, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Олександра Ковальова, Маша Шубіна, KINDER ALBUM, Олексій Золотарьов, Анна Надуда, Валерій Ведута, Михайло Рева, Даніїл Галкін та Маша Рева.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Fairmont Grand Hotel Kyiv з моменту свого відкриття вбачав свою місію, зокрема, і в підтримці благодійних заходів та ініціатив. Зараз готель відновив свою роботу й для того, аби мати змогу допомогти іншим. Івент, що мав благодійний характер і закликав усіх запрошених до обов'язкових грошових внесків, відвідали Олексій Суханов, Артем Климчук, Соня Плакидюк, Тарас Цимбалюк, Олімпія Вайтмусташ, Тимур та Інна Мірошниченки, Вадим Олійник, Валерія Толочина та інші. 

На початку заходу гості вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Виставка триватиме впродовж двох тижнів. Fairmont Grand Hotel Kyiv запрошує усіх бажаючих переглянути роботи художників та долучитися до благодійної ініціативи. 

https://artistssupportukraine.today

 

Читайте також:

У Києві пройде виставка про взаємозв’язок між злочинами СРСР і теперішньої росії

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).