Красива назва: чим виявились розмальовки для дорослих

Искусство
11.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нас довго дивував тренд на книги-розмальовки, які рекламуються як спосіб арт-терапії. Виявилося, що не нас одних, — колеги з abc.com поспілкувалися з Джо Келлі, президентом Австралійської Асоціації Арт Терапії, і з’ясували, що ці книги можуть бути хіба що першими кроками до повної арт-терапії. За її словами, арт-терапевт — це кваліфікована, натренована людина, яка допомагає іншим

ПОДЕЛИТЬСЯ

704044a

Нас довго дивував тренд на книги-розмальовки, які рекламуються як спосіб арт-терапії. Виявилося, що не нас одних, — колеги з abc.com поспілкувалися з Джо Келлі, президентом Австралійської Асоціації Арт Терапії, і з’ясували, що ці книги можуть бути хіба що першими кроками до повної арт-терапії. За її словами, арт-терапевт — це кваліфікована, натренована людина, яка допомагає іншим і звертається при цьому до креативного процесу. І просто розфарбовування малюнків не має з цим нічого спільного, адже в роботі з пацієнтами все набагато складніше.
Популярність цих книг спричинила бум в 2012 році, псіля чого вони стали бестселлерами на Amazon.com. Видавці радісно гововили, що це небачений феномен за 30 років їх роботи. Їх навіть не встигали друкувати. Любов до розмальовок пояснювалась тим, що вони фактично знижують гіперактивність дії області мозку, яка контролює страх.

9781782434214

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).