L’Officiel Online на фестивалі KIEV MAY-ART PICNIC

Искусство
05.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Травневі свята цього року ще раз довели, що тяжіння нашого народу до свята та веселого дозвілля на свіжому повітрі  просто неможливо нівелювати. Ось і дощ, та непогода, що час від часу навідувалися до столиці  останніми днями не стали на заваді проведенню фестивалю KIEV MAY-ART PICNIC, що триває на Співочому полі до 9 травня. Виступи українських

ПОДЕЛИТЬСЯ

_MG_8233

Травневі свята цього року ще раз довели, що тяжіння нашого народу до свята та веселого дозвілля на свіжому повітрі  просто неможливо нівелювати. Ось і дощ, та непогода, що час від часу навідувалися до столиці  останніми днями не стали на заваді проведенню фестивалю KIEV MAY-ART PICNIC, що триває на Співочому полі до 9 травня. Виступи українських артистів, ярмарок унікальних товарів, майстер-класи для дітей та безліч варіантів поласувати чимось смачненьким здалися нам лише платформою, на якій розгорталися справжня битва зі стріт-арту. І хоча офіційного ніяких змагань не проводилось, кожен з художників намагався виконати свою роботу якнайкраще, докладаючи максимум зусиль та таланту.

Команда Officiel Online також не лишилася осторонь. Наше графіті, створене молодими митцями Сергієм Варченко та Дмитром Журавлем, привертало до себе особливу увагу художників і гостей фестивалю. І не дивно, хлопці фактично з ювелірною точністю відтворили унікальний узор, що вже встиг стати стягом нашого ресурсу. Так що ми можемо впевнено сказати — наші свята почались вдало — мир, арт, стайл всім!

_MG_8222

_MG_8227

_MG_8234

_MG_8250

_MG_9265

_MG_8265

_MG_8292

_MG_8303

_MG_8361

_MG_8366

_MG_8376

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).