Анонс: Завітай #НаКавуЗПростоРадіо з ALLOISE

Искусство
05.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Чудова новина для всіх меломанів – кожного четверга, протягом кількох тижнів, «Просто Раді.О» та ТРЦ «Gulliver» за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com влаштовують «Квартирники» — фан зустрічі з улюбленими виконавцями, оригінальне виконання вже знайомих і рідкісних пісень, приємне спілкування за чашкою кави і чудова атмосфера. Все це відбуватиметься на літній терасі ТРЦ «Gulliver»,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Officiel_Coffee_Gulliver_1

Чудова новина для всіх меломанів – кожного четверга, протягом кількох тижнів, «Просто Раді.О» та ТРЦ «Gulliver» за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com влаштовують «Квартирники» — фан зустрічі з улюбленими виконавцями, оригінальне виконання вже знайомих і рідкісних пісень, приємне спілкування за чашкою кави і чудова атмосфера.

Все це відбуватиметься на літній терасі ТРЦ «Gulliver», де відкривається неймовірно красивий вид на Київ. Сезон «Квартирників» відкриватиме ALLOISE. ALLOISE — неповторний симбіоз авторської інтелектуальної музики і нестандартного вокалу. За час своєї кар’єри Alloise виступала на одній сцені з Kosheen, Nelly Furtado, Sophie Ellis Bextor, Jessie Ware, Morcheeba, Loreen і Faithless. Продюсер Whitney Houston — Narada Michael Walden — зазначив унікальне звучання її живих виступів і вибрав Alloise хедлайнером свого унікального триб’ют-шоу.

Не прогавте можливість отримати заряд позитивних емоцій і чудовий настрій! Чекаємо всіх у ТРЦ «Gulliver» — 14 травня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).