Мистецтво стає ближчим: відтепер колекція MoMA доступна онлайн

Искусство
22.03.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Радійте, поціновувачі мистецтва: цього вівторка ми маємо для вас прекрасну новину. Museum of Modern Art, що у Нью-Йорку, оцифрував та надав вільний доступ до власної колекції, яка наразі налічує більш ніж 65 тисяч екземплярів. Власне, архів містить у собі як роботи сучасних художників, так і ті, що були створені 100-150 років тому. Для зручності пошуку вони розділені за

ПОДЕЛИТЬСЯ

moma-ex

Радійте, поціновувачі мистецтва: цього вівторка ми маємо для вас прекрасну новину. Museum of Modern Art, що у Нью-Йорку, оцифрував та надав вільний доступ до власної колекції, яка наразі налічує більш ніж 65 тисяч екземплярів. Власне, архів містить у собі як роботи сучасних художників, так і ті, що були створені 100-150 років тому. Для зручності пошуку вони розділені за категоріями: дизайн, живопис, відео, архітектура та інші. Також глядачі з будь-якого куточку світу тепер за декілька секунд зможуть знаходити роботи за іменами художників, назвами творів або датою їхнього створення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).