Мистецтво стає ближчим: відтепер колекція MoMA доступна онлайн

Искусство
22.03.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Радійте, поціновувачі мистецтва: цього вівторка ми маємо для вас прекрасну новину. Museum of Modern Art, що у Нью-Йорку, оцифрував та надав вільний доступ до власної колекції, яка наразі налічує більш ніж 65 тисяч екземплярів. Власне, архів містить у собі як роботи сучасних художників, так і ті, що були створені 100-150 років тому. Для зручності пошуку вони розділені за

ПОДЕЛИТЬСЯ

moma-ex

Радійте, поціновувачі мистецтва: цього вівторка ми маємо для вас прекрасну новину. Museum of Modern Art, що у Нью-Йорку, оцифрував та надав вільний доступ до власної колекції, яка наразі налічує більш ніж 65 тисяч екземплярів. Власне, архів містить у собі як роботи сучасних художників, так і ті, що були створені 100-150 років тому. Для зручності пошуку вони розділені за категоріями: дизайн, живопис, відео, архітектура та інші. Також глядачі з будь-якого куточку світу тепер за декілька секунд зможуть знаходити роботи за іменами художників, назвами творів або датою їхнього створення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).