До битви готові: в мережі з’явилися постери нового «Мисливця»

Искусство
17.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пріквел фільму «Білосніжка та мисливець» втратив, як це не дивно, декількох з гномів і саму Білосніжку, проте зібрав достатньо зірковий склад, щоб цієї втрати не було помітно. Окрім Кріса Хемсворта, Шарліз Терон, Сема Клафліна і Ніка Фроста, що зіграли в оригінальній історії, до нового проекту «Мисливець» також приєдналися Емілі Блант та Джесіка Честейн. Нещодавно студія

ПОДЕЛИТЬСЯ

The-Huntsman-2016-Movie-Poster
Пріквел фільму «Білосніжка та мисливець» втратив, як це не дивно, декількох з гномів і саму Білосніжку, проте зібрав достатньо зірковий склад, щоб цієї втрати не було помітно. Окрім Кріса Хемсворта, Шарліз Терон, Сема Клафліна і Ніка Фроста, що зіграли в оригінальній історії, до нового проекту «Мисливець» також приєдналися Емілі Блант та Джесіка Честейн.

Jessica-Chastain-The-Huntsman-2016-Movie-Poster

Нещодавно студія Universal Pictures вирішила порадувати прихильників стрічки  і виклала в мережу цілих 4 постери до приквелу «Білосніжка і Мисливець». Знайомтеся з новими героями – войовницею Сарою у виконанні Джесіки Честейн та Сніговою Королевою Фреєю, яку зіграє Емілі Блант.

Charlize-Theron-The-Huntsman-2016-Movie-Poster

Ця частина казки розповість про заборонене кохання Мисливця і Войовниці та їх протистояння двом злим королевам. За сюжетом майбутнього фільму Ерік (Кріс Хемсворт) вирушає на пошуки чарівного дзеркала, яке було вкрадене з замку королеви Равенни (Шарліз Терон), і стикається не тільки зі своїм минулим, але і з розгніваною Сніговою Королевою (Емілі Блант).

Emily-Blunt-The-Huntsman-2016-Movie-Poster

До речі, судячи з Твіттера Шарліз Терон, офіційний трейлер ми можемо очікувати вже в цю середу. А сама прем’єра фільму відбудеться 22 квітня 2016 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).