Джамала презентувала кліп на пісню «Иные»

Искусство
17.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні, 17 листопада, відбулася прем’єра нового кліпу співачки Джамали на пісню «Иные». Відео було викладено на офіційному каналі виконавиці в YouTube. Це — спільна робота співачки і режисера Михайла Ємельянова. Крім натурних зйомок, режисер включив в ролик кадри однойменного фантастичного серіалу «Иные», в саундтрек якого увійшла пісня Джамали. «Було страшенно холодно, йшов дощ, літали комарі, волосся

ПОДЕЛИТЬСЯ

1413454928_zzzzz

Сьогодні, 17 листопада, відбулася прем’єра нового кліпу співачки Джамали на пісню «Иные». Відео було викладено на офіційному каналі виконавиці в YouTube. Це — спільна робота співачки і режисера Михайла Ємельянова. Крім натурних зйомок, режисер включив в ролик кадри однойменного фантастичного серіалу «Иные», в саундтрек якого увійшла пісня Джамали.

«Було страшенно холодно, йшов дощ, літали комарі, волосся увесь час намокало, з ним неможливо було нічого зробити. І мало того, що я вперше у житті тримала в руках весла, так ще й сама на човні перепливла озеро десять разів. Зате відчула по повній, як це — бути ІНШОЮ», — поділилася Джамала своїми враженнями від зйомок кліпу.

Пісня «Иные» увійшла до альбому «Подих», який Джамала випустила місяць тому. Новий матеріал вже почули шанувальники співачки у Львові, а київській публіці пластинка Джамали буде представлена 5 грудня в столичному МЦКМ «Жовтневий».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).