Кіноакадемію чекають кадрові перестановки після расистського скандалу

Искусство
19.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний світ дуже серйозно та обережно ставиться до таких речей, як шовінізм за будь-якою ознакою, і особливо — до расизму. Тим не менше, зовсім нещодавно в американській кіноакадемії вибухнув скандал навколо висунення на премію «Оскар» лише білошкіріх номінантів-акторів. Президент установи Шеріл Бун Айзекс оголосила, що незабаром кіноакадемію чекають великі кадрові перестановки, які почалися, до слова, ще 4 роки тому.

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01112574_1058

Сучасний світ дуже серйозно та обережно ставиться до таких речей, як шовінізм за будь-якою ознакою, і особливо — до расизму. Тим не менше, зовсім нещодавно в американській кіноакадемії вибухнув скандал навколо висунення на премію «Оскар» лише білошкіріх номінантів-акторів. Президент установи Шеріл Бун Айзекс оголосила, що незабаром кіноакадемію чекають великі кадрові перестановки, які почалися, до слова, ще 4 роки тому. «Це важка, але важлива розмова, і настав час для великих змін. Ми маємо намір залучати нових членів ради, щоб домогтися необхідного різноманіття в 2016 році і в подальшому», — заявила президент.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).