Є плани на тиждень: програма фестивалю «Вечори французького кіно»

Искусство
19.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

За тиждень у Києві стартує одинадцятий фестиваль «Вечори французького кіно» — франко- та синемафілам залишилось чекати до 28 січня, щоб вкотре поринути в атмосферу Франції на великих екранах. Цього року організатори фестивалю спробували догодити усім гостям: в програмі присутні і трилери, і мелодрами, і драми, і комедії, і голосні режисерські дебюти, і відомі актори. Коротше

ПОДЕЛИТЬСЯ

1571у

За тиждень у Києві стартує одинадцятий фестиваль «Вечори французького кіно» — франко- та синемафілам залишилось чекати до 28 січня, щоб вкотре поринути в атмосферу Франції на великих екранах. Цього року організатори фестивалю спробували догодити усім гостям: в програмі присутні і трилери, і мелодрами, і драми, і комедії, і голосні режисерські дебюти, і відомі актори. Коротше кажучи, легше перерахувати, чого у «Вечорах…» цього року не буде.

Maryland

Приміром, фільм-відкриття. Ним став «Меріленд», стрічка про любов охоронця та його замовниці, головну роль у якій виконала Дайан Крюгер. Так, схожу історію ми вже бачили у виконанні Уітні Х’юстон, але певні – французька витонченість придасть знайомому сюжету нове прочитання.

mon_roi

Тим, у кому ще живий романтик, радимо відвідати фільм «Мій король», за роль у якому Еммануель Берко отримала премію Канського фестивалю як «Найкраща актриса року». До речі, її партнером на знімальному майданчику став Венсан Кассель – на нашу думку, тільки це вже є достатнім приводом для того, щоб побачити цей фільм.

dipan

Стрічка «Діпан» Жака Одіара дивним чином передбачила іммігрантську кризу: вона розповідає про шри-ланського бойовика, що тікає із країни і, намагаючись отримати притулок у Франції, видає незнайомку з дитиною за власну родину.

Les_Deux_Amis

Якщо події «Діпану» видаються вам занадто важкими, розрадити нелегкий емоційний стан допоможе «Друзі», перший фільм Луї Гарреля, який – не хвилюйтесь, дами – також зіграв одну з головних ролей. У фільмі розповідають про боротьбу двох друзів за серце однієї дівчини.

arton29178

І, нарешті, прихильників французької комедії також не облишать: у програмі є стрічка «Ані хвилини спокою», головний герой якого намагається відпочити у вихідний, проте, як непрозоро натякає назва, навряд чи це йому вдасться.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).