На будь-який смак: emoji замість кіноплакатів

Искусство
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вони побували вже всюди і зі всіма, і ось, прийшов момент, коли emoji дістались до кіноплакатів. Ще трохи і ми почнемо серйозно перейматись, що вони завоюють світ. Але поки ця мова відеограм і смайлів завойовує тільки нових фанів переосмисленням постерів до відомих фільмів. З’явилась ціла збірка Film Emoji, які створювались з використанням найбільш знакових елементів та

ПОДЕЛИТЬСЯ

collage

Вони побували вже всюди і зі всіма, і ось, прийшов момент, коли emoji дістались до кіноплакатів. Ще трохи і ми почнемо серйозно перейматись, що вони завоюють світ. Але поки ця мова відеограм і смайлів завойовує тільки нових фанів переосмисленням постерів до відомих фільмів.

З’явилась ціла збірка Film Emoji, які створювались з використанням найбільш знакових елементів та деталей з фільму. Звичайно, добре, що у авторів виникла така ідея, але особисто нас охопила ностальгія за часами, коли постери до улюблених фільмів висіли на стінах кімнат у своєму оригінальному вигляді.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).