Розширення повноважень: Кірстен Данст подається в режисери

Искусство
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після десятків яскравих ролей у гучних фільмах — від «Інтерв’ю з вампіром» до «Меланхолії» — Кірстен Данст відчула, що настав час рухатися далі та екстенсивно досліджувати сферу кіно. Акторка хоче спробувати свої сили в режисурі: вже в наступному році вона планує зайнятися власним повномеражним фільмом. Про ці наміри Кірстен повідомила в інтерв’ю виданню Gotham Magazine, яке

ПОДЕЛИТЬСЯ

036-kirsten-dunst-theredlist

Після десятків яскравих ролей у гучних фільмах — від «Інтерв’ю з вампіром» до «Меланхолії» — Кірстен Данст відчула, що настав час рухатися далі та екстенсивно досліджувати сферу кіно. Акторка хоче спробувати свої сили в режисурі: вже в наступному році вона планує зайнятися власним повномеражним фільмом. Про ці наміри Кірстен повідомила в інтерв’ю виданню Gotham Magazine, яке із нею, між іншим, проводив не абихто, а сама Джуліана Мур. Хоча деталі поки що залишаються таємницею, проект, вочевидь, вже знаходиться на стадії продакшену: «Наразі ми пишемо сценарій і вже обрали актрису. Але поки що це все, що я можу сказати».

Однак загадкову повнометражну стрічку не можна буде назвати режисерським дебютом місс Данст: вона послідовно розкриває свій інтерес до кіномистецтва, і вже встигла зняти два короткі фільми: «Ласкаво просимо» у 2007 і «Покидьок» у 2010; у першому з них головну роль зіграла Вайнона Райдер. Тим часом, яку актрису обрали для зйомок нової стрічки, сподіваємося, дізнаємося вже незабаром.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).