Розширення повноважень: Кірстен Данст подається в режисери

Искусство
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після десятків яскравих ролей у гучних фільмах — від «Інтерв’ю з вампіром» до «Меланхолії» — Кірстен Данст відчула, що настав час рухатися далі та екстенсивно досліджувати сферу кіно. Акторка хоче спробувати свої сили в режисурі: вже в наступному році вона планує зайнятися власним повномеражним фільмом. Про ці наміри Кірстен повідомила в інтерв’ю виданню Gotham Magazine, яке

ПОДЕЛИТЬСЯ

036-kirsten-dunst-theredlist

Після десятків яскравих ролей у гучних фільмах — від «Інтерв’ю з вампіром» до «Меланхолії» — Кірстен Данст відчула, що настав час рухатися далі та екстенсивно досліджувати сферу кіно. Акторка хоче спробувати свої сили в режисурі: вже в наступному році вона планує зайнятися власним повномеражним фільмом. Про ці наміри Кірстен повідомила в інтерв’ю виданню Gotham Magazine, яке із нею, між іншим, проводив не абихто, а сама Джуліана Мур. Хоча деталі поки що залишаються таємницею, проект, вочевидь, вже знаходиться на стадії продакшену: «Наразі ми пишемо сценарій і вже обрали актрису. Але поки що це все, що я можу сказати».

Однак загадкову повнометражну стрічку не можна буде назвати режисерським дебютом місс Данст: вона послідовно розкриває свій інтерес до кіномистецтва, і вже встигла зняти два короткі фільми: «Ласкаво просимо» у 2007 і «Покидьок» у 2010; у першому з них головну роль зіграла Вайнона Райдер. Тим часом, яку актрису обрали для зйомок нової стрічки, сподіваємося, дізнаємося вже незабаром.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).