У прокат виходить документальний фільм про дім моди Dior «Діор і я»

Искусство
28.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після скандального звільнення Джона Гальяно з посади голови модного дому Dior його місце займає мінімаліст Раф Сімонс. У бельгійця є всього 8 тижнів на підготовку жіночої колекції – замість належних 6 місяців. Документальний фільм відкриє перед глядачем двері у «святиню» – ательє Dior. За відгуками преси, це один з найбільш реалістичних фільмів про модну індустрію

ПОДЕЛИТЬСЯ

Dior_and_I_poster

Після скандального звільнення Джона Гальяно з посади голови модного дому Dior його місце займає мінімаліст Раф Сімонс. У бельгійця є всього 8 тижнів на підготовку жіночої колекції – замість належних 6 місяців. Документальний фільм відкриє перед глядачем двері у «святиню» – ательє Dior. За відгуками преси, це один з найбільш реалістичних фільмів про модну індустрію з часів «Вересневого номера».

Спершу Раф Сімонс – відомий скромністю і ревним ставленням до свого особистого простору – скептично поставився до ідеї зйомок. Він зізнався, що почувався незатишно перед камерою. Але після перегляду завершеного фільму висловив режисерові Фредеріку Ченгу подяку: той абсолютно правильно вловив і передав усі тодішні емоції. Крім Рафа Сімонса в картині з’являються Маріон Котійяр, Анна Вінтур, Сідні Толедано, Пітер Мальє, Дженніфер Лоуренс і Шерон Стоун.

Попередня режисерська робота Ченга – документальний фільм про редактора Harper’s Bazaar Діану Вріланд. Раніше він працював над стрічкою «Валентино: Останній імператор» про Валентино Гаравані, яка була номінована на премію «Оскар». Окрім повнометражного кіно, Ченг знімає рекламне відео для провідних fashion-брендів.

Director Photo
На фото: Фредерік Ченг

Фільм «Діор і я» виходить у прокат 30 квітня і буде демонструватися мовою оригіналу (англійська та французька) з українськими субтитрами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).