Анонс: в Києві пройде друга частина Prosto Music Video Festival

Искусство
28.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

З квітня по червень 2015 року, в Києві пройде друга частина Prosto Music Video Festival від Просто Раді.О. На цей раз у фестивалі приймуть участь гурти Бумбокс, ВВ, Pianoбой, ТНМК, Bahroma, Alloise. Prosto Music Video Festival — це нові закулісні і роуд відео музикантів, спілкування з артистами і їх командою наживо, можливість по-новому подивитися на

ПОДЕЛИТЬСЯ

120x180

З квітня по червень 2015 року, в Києві пройде друга частина Prosto Music Video Festival від Просто Раді.О. На цей раз у фестивалі приймуть участь гурти Бумбокс, ВВ, Pianoбой, ТНМК, Bahroma, Alloise.

Prosto Music Video Festival — це нові закулісні і роуд відео музикантів, спілкування з артистами і їх командою наживо, можливість по-новому подивитися на вже відомі кліпи та ексклюзивні архівні відео українських гуртів на широкому екрані. Гості фестивалю зможуть побачити творчість українських гуртів з іншого боку і познайомитися з тією частиною знімального процесу, яка зазвичай залишається прихованою для фанів.

Також відомо, що Бумбокс, Pianoboy, ТНМК, ВВ і Bahroma готують спеціальні музичні фільми до фестивалю. Відкриється Prosto Music Video Festival 29-го квітня у кінотеатрі Одеса-Кіно о 18:30.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).