У серіалі «Доктор Хто» вперше зіграє трансгендерна жінка

Искусство
11.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Комедіантка Бетані Блек стане першим відкритим трансгендером, що зіграє в серіалі «Доктор Хто». Вона підтвердила новину, написавши на свої сторінці на Facebook: «Тепер залишається тільки сидіти і чекати, допоки The Mail усвідомить, що BBC обрали відкриту лесбійку-трансгендера на роль у серіалі для всієї родини». Раніше дівчина вже брала участь у зйомках: її кар’єра почалась із

ПОДЕЛИТЬСЯ

bethany-black

Комедіантка Бетані Блек стане першим відкритим трансгендером, що зіграє в серіалі «Доктор Хто». Вона підтвердила новину, написавши на свої сторінці на Facebook: «Тепер залишається тільки сидіти і чекати, допоки The Mail усвідомить, що BBC обрали відкриту лесбійку-трансгендера на роль у серіалі для всієї родини».

Раніше дівчина вже брала участь у зйомках: її кар’єра почалась із стенд-ап комедії, проте близько двох років тому вона зламала ногу, з травмою почались ускладнення, і Бетані не могла ходити. Протягом  довгого часу Блек перебувала у депресії, не знаючи, що робити із своїм життям, допоки не побачила твіт кастинг-директору Енді Прайора, який «…шукав трансгендерну жінку з Манчестеру на роль у драмі «Банан». Бетані ризикнула і отримала роль.

bethany-black

Відомо, що Енді Прайор також займається кастингом на шоу «Доктор Хто»: його сміливе рішення дати роль Бетані призвело до того, що вперше з моменту запуску серіалу, а це з 1963 року, у зйомках візьме участь трансгендер. Безумовно, це великий крок як для серіальної, так і для гомосексуальної спільноти. А для Бетані, як вона сама неодноразово наголошувала, це можливість висловитись від імені трансексуалів в цілому. «Як жінка-трансгендер я постійно помічаю, що наші історії рідко коли розповідають, а, якщо це й відбувається, то без нас, але про нас. Хіба це має сенс?», — каже Блек, радіючи, що нарешті може підтримати трансгендерних чоловіків і жінок по всьому світі.

До речі, близько року тому серіал «Доктор Хто» звинувачували у пропаганді гомосексуалізму: на нього було подано декілька скарг. Справа у тому, що у серпні минулого року для однієї з серій «Доктора…» було відзнято сцену поцілунку лесбійської пари.

Яку саме роль отримала Бетані, допоки не відомо, але стане зовсім скоро: прем’єра нового сезону призначена на вересень цього року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).