Прощавай, «Hello»: слухаємо прев’ю нової пісні Адель «When We Were Young»

Искусство
17.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Незважаючи на те, що остання пісня Адель, яку вона представила кілька тижнів тому, дуже міцно і надовго застрягла в наших головах і серцях, співачка вирішила на цьому не зупинятися і дочавити з нас останні невеликі залишки емоцій. Так, під час інтерв’ю австралійському порталу «60 minutes» співачка анонсувала реліз нової композиції під назвою «When We Were Young». Адель зізналася порталу в тому,

ПОДЕЛИТЬСЯ

ыыы

Незважаючи на те, що остання пісня Адель, яку вона представила кілька тижнів тому, дуже міцно і надовго застрягла в наших головах і серцях, співачка вирішила на цьому не зупинятися і дочавити з нас останні невеликі залишки емоцій. Так, під час інтерв’ю австралійському порталу «60 minutes» співачка анонсувала реліз нової композиції під назвою «When We Were Young». Адель зізналася порталу в тому, що ця пісня — її улюблена з альбому «25», а отже, вона має великі шанси побити рекорди «Hello».

Але менше з тим: скоріш слухаємо прев’ю та насолоджуємося:

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).