Краще гірка правда: Чарлі Шин розповість про свій ВІЛ-статус

Искусство
17.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні актор Чарлі Шин розповість світові про свій ВІЛ-позитивний статус: зробить це актор у прямому ефірі шоу Today на телеканалі NBC. Говард Брегмен, голлівудський публіцист, повідомив виданню People, що інтерв’ю на Today могло б викликати у публіки симпатії та жаль до актора. «Проте йому треба більше хвилюватись про те, чи не притягнуть його колишні сексуальні

ПОДЕЛИТЬСЯ

Charlie-Sheen-charlie-sheen-32126693-1280-800

Сьогодні актор Чарлі Шин розповість світові про свій ВІЛ-позитивний статус: зробить це актор у прямому ефірі шоу Today на телеканалі NBC. Говард Брегмен, голлівудський публіцист, повідомив виданню People, що інтерв’ю на Today могло б викликати у публіки симпатії та жаль до актора. «Проте йому треба більше хвилюватись про те, чи не притягнуть його колишні сексуальні партнери до судової відповідальності», — додав Брегмен. І дійсно, навряд чи вони легко сприймуть такі новини. Якщо вірити джерелам, то Шин досить давно знав про свою хворобу, проте тримав її у секреті, щоб не зіткнутись із судовими наслідками.

Відповідно, головне питання – коли Шин дізнався про свій статус та чи знаходяться його колишні у зоні ризику? У Каліфорнії навмисне заражати людину захворюванням, що передається статевим шляхом, не є легальним, відповідно, якщо викриється, що актор вже знав про свою хворобу, в нього дійсно можуть виникнути проблеми із законом.

Тим часом соцмережі традиційно розділились на два табори: перший стверджує, що ніхто не заслуговує на ВІЛ, незалежно від його образу життя, а другий, звичайно, не сміг втриматись від «чорних» жартів. Справа у тому, що у Шина є декілька відомих і контроверсійних висловлювань, приміром, «В моїх жилах – кров тигра, чувак», або «Я виграю!» Не важко здогадатись, скільки сарказму було виказано у їхній бік користувачами Twitter, приміром.

А ось декілька найрепрезентативніших реакцій:

charlie

charlie2

charlie1

charlie3

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).