Для підтримки українців: як «Датагруп-Volia» за сім місяців розгорнули низку соціальних та гуманітарних програм

ПОДЕЛИТЬСЯ
Від рацій військовим до інтернету у бомбосховищах
ПОДЕЛИТЬСЯ

Підтримка українців і ЗСУ

Компанія «Датагруп-Volia» є одним з лідерів телекомунікаційної галузі України. Ще з лютого компанія розгорнула цілу низку соціальних і гуманітарних програм. Від початку бойових дій компанія стала підключати до безкоштовного інтернету цивільні бомбосховища, гуманітарні центри та школи по всій країні та наразі вже підключила понад 500 таких об’єктів. Також від початку війни компанія удосконалила власну бонусну систему «Volia Бонус», для того щоб абоненти могли переказувати накопичені бонуси на підтримку української армії. На рахунок ЗСУ від абонентів Volia переказано вже понад пів мільйона гривень. 

Сама ж компанія активно допомагає ЗСУ та силам оборони країни з телекомунікаційним обладнанням. Наприклад, «Датагруп-Volia» передала нашим захисникам 4000 рацій Motorola та 27 репітерів для них. Окрім радіостанцій було передано інше обладнання зв’язку. Загальна вартість переданого обладнання складає понад 8 мільйонів доларів США. Більше того, компанія долучилася до державної благодійної фандрейзингової платформи United24 і вже переказала 10 мільйонів гривень для відновлення та розвитку цифрової інфраструктури України. 

Крім того, «Датагруп-Volia» заснувала благодійну платформу «Наші діти», у межах якої взяла на забезпечення 50 дітей – сиріт війни. До настання повноліття вони отримуватимуть щомісячну стипендію на свої першочергові потреби. Вже протягом перших двох місяців за цією програмою діти отримали 1 000 000 грн.

Працюємо 24/7

Але в компанії не забувають про свій пріоритет – забезпечення українців надійним та якісним зв’язком. Від початку війни компанія «Датагруп-Volia» робить усе можливе, аби зберегти у робочому стані телекомунікаційну мережу країни. Компанія працює в режимі 24/7, а її технічні спеціалісти, іноді ризикуючи життям, проводять ремонтні роботи на місцях, зокрема в зоні бойових дій.

З 24 лютого технічні спеціалісти ліквідували понад 40 000 аварій і пошкоджень на лінії, більшість з яких безпосередньо пов'язана з бойовими діями. Водночас працівники колцентру прийняли понад 780 тисяч дзвінків від абонентів.

СЕО «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба та комерційний директор «Датагруп-Volia» Святослав Горбань

Модернізація мережі разом із Cisco

Попри війну, від початку року компанія реалізовувала проєкт з модернізації мережі разом зі світовим лідером у галузі виробництва мережевого обладнання – компанією Cisco. На ці потреби на першому етапі модернізації вже було проінвестовано близько 500 мільйонів гривень.

Завдяки новому обладнанню Cisco на ключових ділянках пропускна здатність мережі збільшилась у 10 разів. Було побудовано 11 додаткових резервних лінків загальною ємкістю понад 900+ Гбіт/c та таким чином зарезервовано найбільші міста України як мінімум 2 шляхами.

Це забезпечує надання необхідної швидкості та стабільності послуг. Також нове обладнання дозволило вдвічі підвищити відмовостійкість мережі та істотно підняти рівень надання послуг.

Volia і «Датагруп» – сильніші та надійніші разом

Зовсім недавно виповнився рік з моменту придбання компанією «Датагруп» телекомунікаційного провайдера Volia. І за цей час обидві компанії, що тепер стали одним цілим, зробили якісний крок уперед майже за всіма показниками. Зокрема, ще до війни кількість аварій у мережі Volia скоротилася у два рази, а доступна швидкість підключення зросла до 1 Гб/с. Було впроваджено програму з оновлення абонентського обладнання на більш сучасне. Було створено нову прозору систему тарифів зі спрощеною системою оплати. Також компанія повністю відмовилась від послуг колекторських служб та значно спростила усі процеси щодо підключення та відключення абонентів. Тож доля підключень абонентів у день звернення зросла з 3% до 45%, а швидкість реакції на звернення абонентів загалом підвищилась на 75%.

У свою ж чергу, абоненти «Датагруп» отримали доступ до найтоповішого світового та вітчизняного контенту, включно з футбольними трансляціями Єврокубків, до фільмів і серіалів від найкращих студій (Disney, Paramount, Viasat тощо), а також мультфільмів на будь-який смак. Загалом онлайн-бібліотека VoliaTV є однією з найбільших у країні та налічує понад 20 000 одиниць топового контенту.

Програма «СилИ Волі»

У серпні компанія вирішила зробити подарунок кожному новому абоненту з програмою «Сили волі». Тож для всіх нових абонентів компанія надає додаткові можливості у вигляді однієї з п’яти особливих «сил волі». 

«Сила швидкості» – це можливість збільшення швидкості вашого якісного інтернету до 1 Гб/с.

«Сила часу» – це подвоєння терміну дії промоперіоду на будь-який пакет. 

«Сила вражень» – це безмежний доступ до преміальних пакетів TOP Film, Kids і Music. 

«Сила можливостей» – це знижка 20 % на найсучасніше телекомунікаційне обладнання від компаній TP-LINK, Totolink та iNeXT.

«Сила мужності» – це гарантоване зачислення на ваш особистий рахунок 500 бонусів, з можливістю відразу переказати їх на допомогу нашим захисникам.

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Компанія є провідним українським оператором фіксованого зв’язку в корпоративному та оптовому сегментах. «Датагруп» надає широкий спектр послуг для бізнесу, включаючи побудову корпоративних мереж, інтернет-послуги та телебачення, кібербезпеку й захист від DDoS-атак, послуги телефонії та аутсорсинг контакт-центрів, хмарні послуги та послуги дата-центру. Для приватних користувачів «Датагруп» надає послуги доступу в інтернет, телебачення і телефонії. 

 

Читайте також:

Made With Bravery: Мінцифри запустило офіційний маркетплейс з товарами українських виробників

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).