Перший у своєму роді: Єдді Редмейн в образі трансгендера у фільмі «Дівчина з Данії»

Искусство
04.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Мережі опублікували перші постери до фільму «Дівчина з Данії» з оскароносним Едді Редмейном в образі транссексуала. На постерах зображені головні герої біографічної картини: Едді Редмейн в образі художника-транссексуала Ейнара Вегенера та Алісія Вікандер, яка зіграла його дружину. Сценарій фільму написаний за мотивами однойменного роману Девіда Еберсхоффа, що вийшов у 2000-му році. За сюжетом дія відбувається в 1920-х роках

ПОДЕЛИТЬСЯ

1661933

В Мережі опублікували перші постери до фільму «Дівчина з Данії» з оскароносним Едді Редмейном в образі транссексуала. На постерах зображені головні герої біографічної картини: Едді Редмейн в образі художника-транссексуала Ейнара Вегенера та Алісія Вікандер, яка зіграла його дружину. Сценарій фільму написаний за мотивами однойменного роману Девіда Еберсхоффа, що вийшов у 2000-му році.

За сюжетом дія відбувається в 1920-х роках в Копенгагені. Художник Герда Вегенер просить свого чоловіка Ейнара Вегенера позувати в жіночому одязі замість хворої моделі. Спочатку переодягання Ейнара були жартом, грою, але згодом, в 1931 році, Ейнар стає першою людиною, яка пройшла хірургічну операцію по зміні статі. Прем’єра картини Тома Хупера запланована на 27 листопада 2015 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).