Заінтригував: тізер фільму про супергероя-мутанта «Deadpool»

Искусство
04.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Якщо ви втомилися чекати момент, коли нарешті побачите офіційний трейлер «Дедпул», не впадайте у відчай. Щоб підігріти інтерес у фанатів коміксів про супергероя-мутанта, Fox випустила іронічний тізер з його участю. У ньому, Райан Рейнольдс, антигерой фільму Deadpool, сидячи в кріслі в темній кімнаті, оголошує прем’єру трейлера: «У світі, розділеному страхом, одна людина повинна стояти поодинці проти

ПОДЕЛИТЬСЯ

deadpool2-large

Якщо ви втомилися чекати момент, коли нарешті побачите офіційний трейлер «Дедпул», не впадайте у відчай. Щоб підігріти інтерес у фанатів коміксів про супергероя-мутанта, Fox випустила іронічний тізер з його участю.

У ньому, Райан Рейнольдс, антигерой фільму Deadpool, сидячи в кріслі в темній кімнаті, оголошує прем’єру трейлера: «У світі, розділеному страхом, одна людина повинна стояти поодинці проти сил темряви», — нашіптує герой. — Готуйтеся, мій трейлер вийде вже завтра».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).